Denizbank UCZ Kart: Veresiyenin Yeni Adı

Denizbak’ın yeni hesaplı alışveriş kartı UCZ Kart, ödemelerde 1 aya kadar erteleme fırsatı sunarken kullanıcılarının alışveriş keyfini ikiye katlıyor. Sadece ülkemizde her geçen gün yaygınlaşan UCZ mağazalarında geçerli olan bu kartı kullananlar, çok sayıda özelliği sayesinde alışverişlerini daha rahat ve keyifli yapıyorlar. Şu anda Türkiye’nin 1.000 farklı noktasında faaliyet gösteren UCZ mağazalarının yakın gelecekte 5.000 noktaya ulaşması bekleniyor.

Denizbank UCZ Kart’ın en önemli özelliği kapalı devre bir kredili kart olması… Dolayısıyla sadece UCZ mağazalarındaki Denizbank POS’larından yapılan alışveriş işlemlerinde kullanılıyor. Müşterinin yapması gereken ödeme 1 aya kadar ertelenirken, ekstre borcunun tamamının son ödeme tarihine kadar ödenmesi halinde herhangi bir faiz yansıtılmıyor.

Eğer UCZ mağazalarında yaptığınız alışverişi Denizbank POS cihazı dışında başka bir bankanın POS’undan geçirirseniz bu kartı kullanamıyorsunuz.

Denizbank UCZ Kart, nakit çekimlerine kapalı olduğu için nakit avans veya taksitli nakit avans gibi işlemler, bu kart üzerinden yapılamıyor.

UCZ Kart’ta taksit ve Bonus özelliğinin bulunmadığını aklınızdan çıkartmayın.

UCZ Kart kullanıcılarından ilk yıl boyunca kart ücreti istenmiyor. Sonraki yıllarda ise 5 TL kart ücreti alınıyor.

UCZ Kart’ınız ile ilgili tüm bilgileri ve ekstre hareketlerinizi özel şifre almak suretiyle AçıkDeniz internet şubesinden ve Denizbank İletişim Merkezi’nden takip edebiliyorsunuz.

UCZ Kart ödemelerini size en yakın Denizbank şubesinden ve internet şubesinden yapabileceğiniz gibi, Tekstilbank şubelerinden, online tahsilat yapan posta işletmelerinden ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik’lerden yapabilirsiniz.

Denizbank UCZ Kart başvurusunu cep telefonunuzla yapmak isterseniz, UCZ yazdıktan sonra boşluk bırakarak TC kimlik numaranızla birlikte 3280’e göndermeniz yeterli oluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Alacağımız Bankayı Nasıl Seçmeliyiz?

Kredi kullanacağımız bankayı seçerken öncelikle dikkat etmemiz gereken konu faiz oranları olmalıdır. Kredi faiz oranları, alacağımız kredinin türüne göre bankadan...

Kapat