Citibank % 1.09 Faizle 30.000 TL Kredi Kampanyası

“İhtiyaçlarınızı ertelemeyin. Hayatınızı ‘YENİ’leyin” sloganıyla yola çıkan Citibank, haziran ve temmuz ayları boyunca devam edecek avantajlarla dolu bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Aylık sadece % 1.09 faiz oranıyla 30.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen bu kampanya, krediye ihtiyaç duyanlara yepyeni bir dünya sunuyor. Citibank’ın farklı ihtiyaçlar için yenilediği kredi seçenekleri her bütçeye uygun şekilde düzenlendi.

Kampanya kapsamında 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için aylık % 1.09 faiz üzerinden 60 aya kadar uzanan cazip vade seçenekleri var. Önümüzdeki yaz günleri için 10.000 TL krediye ihtiyaç duyan Citibank müşterileri, aylık 262 TL tutarında küçük küçük taksitlerle geri ödeme yapabiliyorlar. Üstelik bu miktarda krediyi çekerken sadece 400 TL masraf ödüyorlar.

Haziran ayının ilk günlerinde start alan ve 31 Temmuza kadar devam etmesi planlanan Citibank kampanyasına başvurmak da katılmak da son derece kolay. Citibank internet şubesi üzerinden başvuru yapılabildiği gibi E yazıp 2484’e bir adet SMS göndermek de başvuru için yeterli oluyor. Bunların yanısıra yakınınızdaki bir Citibank şubesini ziyaret ederek müşteri temsilcinizle görüşebiliyorsunuz.

İnternet veya cep telefonu üzerinden başvuru yapıldığında ön onay hemen o anda geliyor. Üstelik ön onay alındıktan sonra şubeye uğramaya da gerek kalmıyor ve tüm belgeler kapıya kadar getiriliyor. Cep telefonuna gelen bir SMS ile ön onay alındıktan sonra Citibank yetkililerin tüm belgeleri kapıya kadar getirmesi bekleniyor.

O andan itibaren süreç hızlanarak 30.000 TL’ye kadar istediğiniz miktarda kredinizi 1 gün içerisinde hesabınızda görebiliyorsunuz. Böylece ihtiyaç kredinizin hesaba geçmesini uzun süreler bekleyip stres yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Paran Hazır Hesabı 3 Ay Boyunca Geçerli…

TEB Paran Hazır Hesabı özellikle sık sık nakde sıkışanlar için çeşitli avantajlar sunuyor. Sadece TC Kimlik Numarasıyla başvuru yapılan ve...

Kapat