Ziraat Bankası Limit Tamamlama Kredisi

Ziraat Bankası konut kredisi kullanırken nakte sıkışan veya ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntı çeken müşterileri için Limit Tamamlama Kredisi hizmeti başlattı. Ziraat Bankası’nın bu hizmetinden yararlananlar, bankadan çektikleri konut kredisinin aylık taksitlerini öderken ortaya çıkan ihtiyaçlarını Limit Tamamlama Kredisi sayesinde kolayca karşılayabiliyorlar.

Ziraat Bankası’ndan konut kredisi çeken tüm müşterileri için başlattığı Limit Tamamlama Kredisi’ne başvuru yapanlar, ödemiş oldukları anapara tutarına kadar krediden cazip faiz oranlarıyla yararlanabiliyorlar. Ayrıca dilerlerse kredili mevduat hesabı da açtırabiliyorlar. Konut kredisi türevi ürünleri kullanan Ziraat Bankası müşterileri de Limit Tamamlama Kredisi’ne başvurabiliyor.

Ziraat Bankası Limit Tamamlama Kredisi’ne başvuru yapmak için bankadan kullanılan konot kredisinin en az 6 taksidinin ödenmiş olması, mevcut kredi borcunun bitimine en az 6 taksit kalmış olması ve ödenmememiş taksit bulunmaması gerekiyor. Limit Tamamlama Kredisi’nde 48 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Kredi vadesi boyunca hayat sigortası da yapılıyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası’nın “Bugünün evini yarına bırakma!” sloganıyla sunduğu konut kredisinde 120 aya kadar vade imkanıyla hayalinizdeki evin hemen sahibi olabilirsiniz.

120 aya kadar vadeyle satın alınan konutun ekspertiz değerinin en fazla % 75’i kadar kredi kullanabilirsiniz.

Konut kredisine konu olan gayrimenkul üzerine ipotek tesis ediliyor.

Gerekli görülmesi hâlinde ek teminat istenebiliyor.

Kredi boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılıyor.

Tapuya tescil tarihinden itibaren 1 ay içerisinde krediden yararlanılıyor.

Ziraat Bankası’ndan 120 ay vadeyle 100.000 TL tutarında konut kredisi kullananlar, aylık % 0.85 faiz oranıyla yaklaşık 1.300 TL aylık ödemelerle geri ödeme yapabiliyorlar. 120 ay vadeyle 50.000 TL konut kredisi çekilmesi halinde ise % 0.85 faiz oranı aynı kalırken aylık sadece 666 TL taksitlerle “Kira öder gibi ev sahibi olma” varsayımını doğrulayacak şekilde kolayca taksit ödemesi yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Cebimde Kredi Nasıl Alınır?

Hepimizin "Beyaz" olarak bildiği Beyazıt Öztürk'ün yıllardır oynadığı meşhur "Hayat Deniz'de Güzel" reklamlarıyla dikkat çeken Denizbank'ın Cebimde Kredi kampanyaları çok...

Kapat