Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı

Ziraat Bankası’nın tüm müşterilerine sunduğu Kredili Mevduat Hesabı, banka hesabınızda para olmasa bile para çekme, alışveriş yapma ve fatura ödeme imkanlarının hepsini birden sunuyor. Acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar, ödenmesi gereken faturası olanlar veya mutlaka alışveriş yapması gerekenler bu imkandan yararlanarak zorluklardan kurtuluyorlar. Nakit paraları olmasa bile faturalarını zamanında ödeyerek gecikme zammı sıkıntısından uzak duruyorlar. Ziraat Bankası, yeni bir hesap türü olan Kredili Mevduat Hesabı’nın tüm avantajları müşterilerine sunularak hayatlarını kolaylaştırmayı ilke ediniyor.

Ziraat Bankası’nın banka kartı Bankkart ile beraber çalışan bu hesap sayesinde mevduat hesabında para olmasa bile ATM’lerden ya da şubelerden para çekilebiliyor. Böylece para sıkışıklığı yaşanan her anda Kredili Mevduat Hesabı imdada yetişiyor. Ziraat Bankası Bankkart ile ATM’lerden 7 gün 24 saat para çekme işlemi yapılabiliyor.

Kredili Mevduat Hesabı ile faturaları için otomatik ödeme talimatı verenler de fatura gününü unutma, o anda faturayı ödeyecek parayı bulma gibi korkulardan kurtulmuş oluyorlar. Hesapta para olmasa bile faturalar gecikmeksizin ödeniyor ve muhtemel bir hizmet durdurulması kabusunun önüne geçilmiş oluyor. Hayat sıkıntı çekmeden, keyfimiz bozulmadan devam ediyor.

Hesapta para yokken harcama ve ödeme yapınca bankadaki hesabınız o an için eksiye dönüyor. Hesaba yeniden para yatırılana kadar kaç gün geçmişse o günler için faiz hesaplanıyor. Hesabınıza para yatırınca ya da maaş ödemesi hesabınıza geçince borç olan tutar otomatik olarak kapatılıyor ve faiz durduruluyor. Böylece borcu ödemek için çoğu zaman şubeye bile gitmeye gerek kalmıyor. İşleyen faiz ay (veya üç ay) sonunda kesiliyor ve hesaba para yatınca sıfırlanıyor.

Kredili Mevduat Hesabı için hayat sigortası yapılması zorunluluğu aranmıyor. Hesap açtırmak isteyenlerin Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmesi gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Worldcard Platinum Kredi Kartı Avantajları

Vakıfbank imzalı Platinum Kredi Kartı ile Vakıfbank ve World üye işyerlerinde sunulan Worldpuan ve taksit gibi tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik...

Kapat