Ziraat Bankası Dört Mevsim Kredisi

Türkiye’nin en köklü bankası Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu “Dört Mevsim Kredisi” paketlerinin en önemli özelliği, her türlü ihtiyaca cevap veren, her zaman yanınızda olan kredi paketleri olması… Ziraat Bankası ile çalışan müşteriler, bankanın sunduğu kredi paketlerinin taşıt, konut, ihtiyaç kredisi fark etmeden “Dört Mevsim Kredisi” olarak adlandırıldığını, hepsinin her ihtiyacı karşılayan dört dörtlük krediler olduğunu biliyorlar.

Ziraat Bankası Dört Mevsim Kredisi paketleri kapsamındaki indirimli tüketici, konut ve taşıt kredisi faiz oranlarından yararlanmak için aşağıdaki ürünlerden en az birisine sahip olmak veya başvuruda bulunmak koşulu aranıyor.

Bankkart kullanıcısı olmak,
Kredili Mevduat Hesabı, Maaş Avansı, Mevduat Avansı ürünlerinden en az birisine sahip olmak,
En az bir adet Otomatik / Düzenli Ödeme Talimatı veya “Ailem Ziraat Güvencesinde” poliçesine başvuruda bulunmak.

Ziraat Bankası’nın “Dört Dörtlük Kredi” olarak da bilinen Dört Mevsim Kredisi paketinden 24 ay vadeyle 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullananlar, aylık % 0.85 cazip faiz oranından yararlanıyorlar. Aynı vadeyle 20.000 TL’nin üzerinde kredi kullanılırsa faiz oranı % 0.75’e kadar düşüyor.

Kullandığınız ihtiyaç kredisinin vadesi 36 ay olursa, bu durumda karşınıza iki seçenek çıkıyor. 20.000 TL’nin altında kredi kullanırsanız faiz aylık & 0.95 olarak uygulanırken 20.000 TL sınırının üstündeki kredi talebiniz için % 0.85’e iniyor. Vadenizi 60 aya uzatmak isterseniz 20.000 TL altındaki talepler için % 0.99 faiz, 20.000 TL üstündeki talepler için % 0.93 faiz uygulaması sözkonusu oluyor.

Ziraat Bankası Dört Mevsim Kredisi paketinde istihbarat ve komisyon ücreti 1 – 60 ay arası tüm vadelerde 105 TL olarak uygulanırken aylık 35.92 TL tutarında hayat sigortası yapılıyor. Bunların dışında herhangi bir dosya masrafı istenmiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Otomobil Kredisi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Otomobil ya da taşıt kredisi alırken, diğer bireysel kredilerde olduğu gibi öncelikle ödeme planımıza, ödeme dengemize bakmamız gerekir. Taşıt kredisi...

Kapat