Vakıfbank’tan öğrencilere avantajlı sürpriz: Like Card

Vakıfbank’ın öğrenciler için yeni hazırladığı Like Card tam da öğrencilerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlandı. İsmini bile öğrenci gençlerin favorisi Facebook’un “Like” butonundan alan Like Card ile sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada alışveriş yapılabiliyor, alışveriş yaparken öğrenciye özel fırsatlardan yararlanılıyor. Bununla da kalmıyor, Vakıfbank Like Card ile yapılan her alışverişte çekiliş hakkı kazanılarak çok özel hediyelere sahip olma şansı sunuluyor.

Like Card’ın en önemli özelliği Vakıfbank Worldcard özelliklerinin hepsine sahip olması diyebiliriz. Bu da, öğrencinin elinin altında Worldcard özelliklerinin hepsinin olması anlamına geliyor. Böyle olunca dünyanın her yerinde Visa / MasterCard amblemi olan mağazalarda yapılan alışverişlerden Worldpuan kazanılıyor ki, buna internet ortamında yapılan alışverişler de dahil…

Her 10 TL’lik alışveriş için 1 Worldpuan kazanılıyor. Eğer World ve Vakıfbank Üye İşyerlerinden birisi tercih edilmişse daha fazla Worldpuan kazanılıyor. Toplanan Worldpuan’lar alışverişlerde para yerine kullanılabiliyor. Like Card ile 250 bini aşkın World Üye İşyeri ve VakıfBank Üye İşyerleri’nde yapılan alışverişlerinde Worldpuan kazanaılırken taksit de yapılabiliyor.

Like Card’ınla yaptığın harcamalarda topladığın Worldpuan’lar, World ve VakıfBank Üye İşyerleri’nde para yerine geçiyor. Kazanılan her 2 Worldpuan, üye iş yerlerinde 1 kuruş değerinde… Böylece 10 TL değerindeki bir ürün, 2.000 Worldpuan kullanılarak satın alınabiliyor.

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine, ödemeyi birikmiş Worldpuan’larla yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli oluyor. Kasa görevlisi, Like Card’ı POS cihazından geçirerek normal kredi kartı alışverişlerinde olduğu gibi şifre istiyor ve alışveriş belgesini çıkarıyor. Alışveriş belgesinde, harcadığınız Worldpuan’ı ve karşılığındaki gerçek TL tutarını görebiliyorsunuz. Puanların karşılığı olan tutarı ödedikten sonra, kalan tutarı da Like Card ile ödeyerek dilediğiniz ürünü alabiliyorsunuz.

Ayrıca sadece Like Card sahiplerine özel olmak üzere Worldpuan’a ek olarak bir de Likepuan kazanma şansı var. Yapılan her 1 TL’lik alışverişte, 1 Likepuan kazanıyorsunuz. Üstelik Worldpuan kazanmaya da devam ediyorsunuz. Kazandığınız Likepuan’ları ise Vakafbank internet sitesinde yapılan çekilişlerde hediye kazanmak için kullanabiliyorsunuz.

Alışverişlerinizden kazandığınız Worldpuan’larınızı, Likepuan’a dönüştürerek kendine daha çok çekiliş hakkı kazanma şansı elde edebiliyorsunuz. Bunun için Vakıfbank Like Card sitesine üye girişinden sonra “Like’la Kazan” sayfasında yer alan “ÇEVİR” butonuna basarak dönüştürmek istediğiniz Worldpuan bilgisini yazmanız yeterli. Böylece, hediye kazanma şansını artırabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank Vakti Geldiyse Nakdi Cebinde ile Anında İhtiyaç Kredisi

Finansbank'ın "Vakti geldiyse nakdi cebinde" sloganıyla başlattığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyası özellikle şiir gibi televizyon reklamıyla popüler oldu. Kampanyasını yepyeni...

Kapat