Vakıfbank Worldcard Platinum Kredi Kartı Avantajları

Vakıfbank imzalı Platinum Kredi Kartı ile Vakıfbank ve World üye işyerlerinde sunulan Worldpuan ve taksit gibi tüm fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik dönemsel olarak düzenlenen kampanyalarla ekstra Worldpuan kazanma ve farklı taksit imkanlarından faydalanma ayrıcalığı da sunuluyor.

VakıfBank Platinum’la World ve VakıfBank Üye İşyerlerinde yaptığınız alışverişlerin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki diğer banka üye işyerlerindeki alışverişlerinizden de Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Worldpuanları, World ve VakıfBank üye işyerlerindeki alışverişlerinizde harcayabilir ya da MilPlus’la seyahatlerinizde uçak bileti alarak kullanabilirsiniz.

Worldpuanlarınızı; Vakıfbank hesap özetinizden, Vakıfbank internet bankacılığından, 444 0 724 telefon bankacılığından, satış belgenizden veya Bankomat ve ParaBankomat’lardan öğrenebilirsiniz.

MilPlus

VakıfBank ve World üye iş yerlerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışındaki tüm alışverişlerinizden kazandığınız Worldpuanları MilPlus ile daha değerli kullanarak uçak ve otobüs bileti alabilir, otel / tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

VakıfBank MilPlus’la yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alırken Worldpuanlarınız 3 ile çarpılarak çok değerli hale geliyor. Böylece dilediğiniz havayolu şirketiyle dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Worldpuanlarınız, istediğiniz uçak biletini almaya yeterli değilse uçak biletinizi Avans MilPlus kullanarak alabilirsiniz. MilPlus ayrıca, size taksitli uçak bileti alma fırsatı da sunuyor. Worldpuanlarınızı kullanmadan uçak biletlerinizi cazip taksit imkanlarıyla da alabilirsiniz.

Yurt içi otobüs biletleriniz ve yurt içi / yurt dışı otel / tur rezervasyonlarınız için Worldpuanlarınız ikiye katlanıyor. Worldpuanlarınız istediğiniz otobüs biletini almaya ya da otel / tur rezervasyonu yaptırmaya yeterli değil ise Avans MilPlus imkanından da faydalanabilirsiniz. Milplus kapsamında Varan ve Ulusoy Firmalarından otobüs bileti alabilirsiniz. Üstelik, VakıfBank MilPlus’ı arayarak uygun taksit imkanlarından faydalanabilir, anlaşmalı otellerin / turların size özel indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Peşine Taksit

VakıfBank Platinum ile yapacağınız peşin alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirerek harcamalarınızda ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. TL ekstrenizde yer alan peşin alışverişlerinizi, hesap kesim tarihinden önce uygun faiz oranlarıyla anında taksitlendirme avantajınız da var. Vakıfbank Planitum Kredi Kartının PeşineTaksit özelliğinden 444 0 724 telefon bankacılığını arayarak kolayca yararlanabilirsiniz.

İndirimli Araç Kiralama

VakıfBank Platinum ile AVIS’ten kiralayacağınız tüm araçlarda anında % 25 indirim ve % 10 Worldpuan kazanabilirsiniz. Üstelik dönemsel kampanyalarla size özel araçlarda ekstra indirim kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yurtdışı Ayrıcalıkları

Vakıfbank Platinum ile yurtdışında yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızı faizsiz ve ücretsiz 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu uygulamadan faydalanmak için 444 0 724 telefon bankacılığını arayarak kampanyaya dahil olmak istediğinizi söylemeniz gerekiyor. Ayrıca yurtdışında yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda % 10 indirim fırsatından anında yararlanabilirsiniz.

Nakite Taksit

Vakıfbank Worldcard Platinum Kredi Kartı

Nakite ihtiyaç duyduğunuz her an VakıfBank Platinum ile nakit ihtiyacınızı kısa sürede ve kolayca giderebilirsiniz. Taksitli nakit avans hizmeti sayesinde 12 aya varan taksit imkânıyla ödemelerinizde kolaylık ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Taksitli nakit avans işlemlerinizi; Vakıfbank ATM’leri ve şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Seyahat Sigortası

Yurtdışında bulunduğunuz sırada hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda 30.000 Euro’ya kadarki sağlık harcamalarınız VakıfBank Platinum ile ücretsiz olarak karşılanıyor. Üstelik sadece tedavi veya hastane ücretleriniz değil, aynı zamanda hastanede yatış süresi içinde kullanılan ilaç masraflarınız da sigorta dâhilinde…

Ücretsiz Lounge Hizmeti

VakıfBank Platinum ile Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizi daha keyifli geçirebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlarda bulunan konforlu lounge salonlarında uçuş anına kadar keyifli ve konforlu anlar yaşayabilir, lezzetli yiyecek ve içecek ikramlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz. Üstelik yanınızda getireceğiniz bir kişi de misafiriniz oluyor. Tek yapmanız gereken girişte VakıfBank Platinum’u göstermek…

One Response to Vakıfbank Worldcard Platinum Kredi Kartı Avantajları

  1. ilyas şarlayan dedi ki:

    benı e posta asresımle bilgilendiriniz iki defadır kartıma onay vernediniz nedenini öğrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Sözünle Kazan: Harcama Sözü Verin, Ekstreniz İndirimli Gelsin

Vakıfbank Worldcard sahiplerini yeni bir sürpriz bekliyor. "Vakıfbank Sözünle Kazan" kampanyası çerçevesinde 12 ay boyunca aylık 500 TL harcama sözüne...

Kapat