Vakıfbank Sözünle Kazan: Harcama Sözü Verin, Ekstreniz İndirimli Gelsin

Vakıfbank Worldcard sahiplerini yeni bir sürpriz bekliyor. “Vakıfbank Sözünle Kazan” kampanyası çerçevesinde 12 ay boyunca aylık 500 TL harcama sözüne ilk ekstrede 50 TL indirim; 1.000 TL harcama sözüne 100 TL indirim; 1.500 TL harcama sözüne 150 TL indirim; 2.000 TL harcama sözüne 200 TL indirim fırsatı kazanılıyor. Vakıfbank Worldcard kullanarak harcama sözü verenler, bu sözlerini tuttukları takdirde indirimli kredi kartı ekstresi almanın keyfini yaşıyorlar. Sonuçta daha az kredi kartı dönem borcu ödemesi yaptıkları için harcarken kazançlı çıkıyorlar.

Vakıfbank Worldcard’ın “Sözünle Kazan” adıyla bilinen bu kampanyasına katılmak da son derece pratik. Sadece 444 0 724 Telefon Bankacılığı numarasını çeviriyor ve kampanyaya katılma kaydı yaptırmanız yeterli oluyor. Kayıt yaptırdıktan sonra size düşen ise, Vakıfbank’a verdiğiniz sözü 12 ay boyunca tutmak… Diyelim ki aylık 1.000 TL harcama sözü verdiyseniz bu rakamı bir yıl boyunca tutturmanız gerekiyor. Ödülünüzü ilk ekstrenizde görüyor, 1.000 TL indirimi alıyorsunuz.

Kampanyaya katılmak çok pratik ve kolay ama ekstre indirimi kazanmanın bazı kuralları var elbette… Örneğin Vakafbank’a vereceğiniz aylık harcama sözü, kredi kartınızın limitinden fazla olamıyor. Başvuru sırasında Worldcard’ınızın açık ve kullanıma uygun durumda olması gerekiyor. Birden fazla Worldcard’ınız varsa, her kart için ayrı harcama sözü verebiliyorsunuz. Kampanyanın sadece asıl kartlar için geçerli olması nedeniyle ek kartlar kampanyaya katılamıyor. Harcamalarda ek kart kullanılmış olsa bile bu harcamanız totalde dikkate alınmıyor. Ayrıca Vakıfbank BusinessCard gibi şirket ticari ve şirket kredi kartları bu kampanyada geçerli değil…

Vakıfbank Sözünle Kazan: Harcama Sözü Verin, Ekstreniz İndirimli Gelsin

12 aylık harcama taahhüdü ile katılmanın mümkün olduğu Sözünle Kazan kampanyası katılımdan sonraki ilk ekstre tarihinden itibaren geçerli oluyor. Taksitli işlemler söz konusu olursa işlemin toplam tutarı ilk taksitin yansıdığı ekstrede dikkate alınıyor. Her ay taksit tutarınca değerlendirme yapılmıyor.

Peki, “Harcama sözü verdim ama bu ay durumum sıkıntılı, sözümü tutamayacağım galiba” diyorsanız ne oluyor? Verdiğiniz harcama sözünün sadece bir kez ihlal edilmesi mümkün. Bu durumda takip eden ayla birlikte gerçekleşecek iki aylık harcama tutarının verilen iki aylık harcama sözü tutarına ulaşması gerekiyor. Bu koşulları tutturamayan katılımcılar kampanyadan çıkarılıyorlar.

İki ay harcama sözünü tutturamayan kart sahipleri de kampanyadan çıkartılıyorlar ve kazanılan indirim geri alınıyor. Bu durumda ayrıca ceza uygulanıyor. İlk 11 ay harcama sözünü yerine getiren müşteri 12’inci ve son ayda taahhüdünü yerine getirmediği takdirde yine kampanyadan çıkartılıyor ve aldığı indirimleri geri vermek zorunda kalıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Maaş Ödemesini ING’den Alan Emekliye Özel Kredi

Özel sektörde mi çalışıyorsunuz? SGK emeklisi misiniz? Hangisi olursanız olun ING Bank'ın başlattığı yeni kampanyayla "Acaba maaşımı ING'ye taşıma zamanı...

Kapat