Vakıfbank Masrafsız 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası

Vakıfbank, son dönemde hızla düşen faiz oranlarını otomobil kredisine de yansıttı. 60 aya varan vade seçenekleriyle sunduğu 0 km otomobil kredisinde aylık faiz oranını % 0.78’e kadar çekti. Böylece normalde 24 ay vadeyle sunulan otomobil kredisinde 60 ay vade fırsatı seçeneği getirerek hayallerindeki otomobile bir an önce kavuşmayı bekleyenlerin cazip bir fırsat koydu. Üstelik otomobil kredisi alacak müşterileri için dosya masrafını da kaldırdı.

Vakıfbank’ın değişen piyasa koşullarına uygun olarak yeniden düzenlediği ve hem vade açısından, hem de faiz oranı açısından daha rahat ödeme seçenekleriyle donattığı 0 km otomobil kredisinde her bütçeye uygun ödeme seçenekleri bulunuyor.

Kredinizi tercihinize göre aşağıdaki seçeneklerden birisiyle ödeyebilirsiniz:

Aylık eşit taksitli,
3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli,
3 ayda bir taksitli,
Son taksit balon ödemeli,
Değişken taksitli.

Vakıfbank’ın masrafsız 0 km otomobil kredisinde seçtiğiniz taşıtın anahtar teslim fiyatının % 90’ına kadar kredi veriliyor. Bankadan alacağınız krediyi 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık % 0.78 faiz oranıyla geri ödeyebiliyorsunuz. Kredinizi kullanırken kefil istenmediği gibi hayat sigortası zorunluluğu da istenmiyor. Tüm bunlara ek olarak masrafsız olarak sunuluyor.

Vakıfbank Masrafsız 0 Km Otomobil Kredis

Vakıfbank’ın otomobil kredisi kampanyasına katıldığınız takdirde % 0.78 faiz oranıyla 20.000 TL tutarında kredi için sadece 52.5 TL tutarında rehin kaldırma ücreti ödemeniz yeterli oluyor. Seçtiğiniz vadenin 24 ay veya 60 olması fark etmiyor. Her iki vade seçeneğinde de faiz oranı aynı kalırken kredi tahsis ücreti veya dosya masrafı ödemiyorsunuz. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, ücret ve vergiler dahil olduğu için herhangi bir artı masraf alınmıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası 0.69 Faizli Yaz Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası düşük faizli ve sadece 5 TL masraflı yaz kredisi ile yaz sezonunu erken başlattı. Gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece...

Kapat