Vakıfbank Halden Anlayan Masrafsız Esnaf Kredisi

Vakıfbank’ın halden anlayan kredilerini bilmeyen yok. Toplumun her kesimi için özel kredi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank bu kez esnaf için özel düzenlenen çok avantajlı bir kredi kampanyasına imza atıyor. Esnafın halinden anlayan Vakıfbank Esnaf Kredisi iki değişik kredi seçeneği sunuyor. Düşük faiz olsun diyenler % 0,39’dan başlayan faiz oranıyla düşük faizli kullanıyor. “Masraf olmaması benim için önemli” diyenler için de masrafsız kredi seçeneği var.

Vakıfbank Mini Kredi ürünü esnafa ile 0,39′dan başlayan aylık faiz oranları 24 ay vadeli olarak 10.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı tanıyor. Masrafsız kredi seçeneğinde ise 60 aya varan vadelerle esnaf kredisi kullanmak mümkün… Vakıfbank şubelerini ziyaret eden esnaf dilediği kredi seçeneğiyle cazip ve avantajlı kredi kullanarak nakit ihtiyacını anında karşılama fırsatını yakalamış oluyor. Vakıfbank’ın esnafa teklif ettiği üçüncü seçenek ise Standart Kredi… Bunu seçenler da 60 aya varan vadelerle düşük faizli ve düşük komisyonlu esnaf kredisi kullanılabiliyor.

Vakıfbank’ın Halden Anlayan Esnaf Kredisi’nin geri ödeme planları da müşterinin ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Aylık eşit taksitli ya da üç ayda bir eşit taksitli olarak düzenlenebilen kredi geri ödemelerini başka ödeme planlarına da bağlamak kolaylıkla mümkün oluyor. 3 ay ödemesiz seçeneğinden yararlanmak isteyenler her iki ödeme seçeneğinde de taksit ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyor. Dileyenler ise bir yıl içinde 4 ay belirleyerek bu aylardaki ödemelerini erteleyebiliyor. Seçilecek 4 aylık süre yılın herhangi bir dönemini kapsayabiliyor.

Başlangıçta yüksek ödeme yapmak istemeyen esnaf balon ödemeli son taksit oluşturarak geri ödemelerinin büyük kısmını son aya bırakabiliyor. Kısaca geri ödeme şemaları tümüyle kredi müşterisinin arzusuna ve ödeme alışkanlıklarına göre düzenlenerek geri ödeme takvimi oluşturuluyor.

Vakıfbank Halden Anlayan Esnaf Paketlerinden en az altı aylık süreyle birini satın alanlar kredi kullanmaları durumunda faiz indiriminden yararlanıyorlar. Paket satın alanlar ayrıca EFT, havale ve çek ödemeleri gibi işlemlerde ücret ödemiyorlar. Vakıfbank esnaf paketleri ve esnafa özel kredileriyle esnafın halinden anladığını kanıtlıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıyana 300 TL Hediye

Bankaların birbirlerinden emekli müşteri kapmak için düzenlediği kampanyalara her gün yeni bir banka katılıyor. Son olarak Finansbank da emekli maaşını...

Kapat