TEB Paran Hazır Hesabı Yenilendi, Faizler Düştü

TEB’in çok sayıda avantajlarla donattığı Paran Hazır Hesabı’nı Selahattin Çakaler karakterinin oynadığı reklam filmilerinden tanıyoruz. “Hiç hesapta yokken param hazır” sloganıyla büyük ilgi toplayan ve nakde sıkışanların yardımına koşan TEB Paran Hazır Hesabı’nda şimdi daha da düşürülen faiz oranlarıyla yepyeni avantajlı fırsatlar var. Paraya ihtiyacınız olduğunda aklınıza sadece Paran Hazır Hesabı’nız gelecek. Böylece cüzdanınızda sandığınızdan daha çok para olduğunu hissedeceksiniz.

TEB’de her zaman imdadınıza koşan bir Paran Hazır Hesabı’nızın olması için öncelikle TEB tarafından müşteriye özel olarak hazırlanmış bir taksitli kredili mevduat hesabı açılıyor.

Hesap açıldıktan sonra size özel bir Paran Hazır limiti belirleniyor. Banka tarafından belirlenen limitler ve dönemler çerçevesinde bir limit oluşuyor.

Paran Hazır limiti, yalnızca müşterinin talebine bağlı olarak bir geri ödeme planı çerçevesinde kullanılabiliyor.

Paran Hazır limiti, tanımlandığı günden itibaren 90 gün süresince geçerli oluyor.

Paran Hazır limitinden havale, virman, fatura ve düzenli ödeme işlemi otomatik olarak yapılamıyor. POS cihazı ve sanal POS aracılığı ile gerçekleştirilecek işlemlerde kullanılamıyor. POS cihazı ve sanal POS aracılığıyla yapacağınız işlemlerinizi banka kartınızla, bağlı Kredili Mevduat Hesabınızı kullanarak yapabilirsiniz.

Paran Hazır limitinin tamamı tek seferde kullanılabileceği gibi limitin sadece bir kısmı da kullanılabiliyor.

Paran Hazır limiti için minimum kullanım tutarı 300 TL, maksimum kullandırım tutarı 5.000 TL şeklinde belirlendi. Bu tutarlar dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor.

Vadesiz mevduat hesabına bağlı olarak tanımlanan Paran Hazır limitinden kullanılacak kredi 12 ay vadeyle taksitli olarak geri ödenebiliyor.

TEB Paran Hazır Hesabı

Geri ödemenin ilk taksit tarihi, kredi kullandırımının ayın ilk 15 günü içinde olması durumunda aynı ayın son iş günü; kredi kullandırımının ayın son 15 gününde olması durumunda ise bir sonraki ayın son iş günü oluyor.

Kredi taksit tutarlarının kredi kullandırımı sırasında bildirilen geri ödeme tablosuna uygun olarak, vadesiz mevduat hesabına yatırılmasının ardından; taksit tutarı TEB tarafından otomatik olarak tahsil ediliyor.

Paran Hazır Hesabı taksitinin zamanında ödenmemesi durumunda, taksit tutarı Kredili Mevduat Hesabınızdan otomatik olarak ödeniyor. Her kredi kullanımında, bir defaya mahsus olarak kredi tutarının içinden dosya ücreti tahsil ediliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Özel Faiz Oranlı Facebook ve Twitter Kredileri

Tüm bankacılık hizmetlerinde teknolojik gelişmeye büyük önem veren, teknolojiyi sonuna kadar kullanan Denizbank, internet ortamında Facebook ve Twitter kullanıcılarına özel...

Kapat