TEB Kredi Kartıyla Nakit Kredi Fırsatı

TEB yeni kampanyasıyla acil nakde ihtiyaç duyan müşterileri için alternatif çözümü hayata geçirdi. Televizyon reklamlarında Selahattin Çakaler karakterinin söylediği “TEB kredi kartları, yakala fırsatları” sloganıyla çok beğenilen yeni kampanyada tüm TEB ATM’lerinde nakit kredi fırsatı sunuluyor. 31 Mayıs tarihine kadar sürecek yeni kampanyada TEB kredi kartı sahipleri, evrak hazırlama derdi olmadan, beklemeden nakit krediyi anında çekebiliyorlar. Üstelik 24 aya kadar vadelerle taksit taksit ödüyorlar.

TEB Kredi Kartınız varsa kartınızdaki kullanılabilir nakit limitiniz kadar nakit kredinizi tüm TEB ATM’lerinden, TEB İnternet Şubesinden ve 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesinden hiç beklemeden anında alabiliyorsunuz. Evrak hazırlama derdi olmadan, 7/24 kolaylıkla kullanabileceğiniz Nakit Kredi ile geri ödemelerinizi 24 aya varan vadeler sayesinde sıkışmadan rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Nakit Kredi sadece asıl kredi kart sahibi bireysel müşteriler tarafından kullanılabiliyor. Bu fırsat ek kart sahibi olanlar için sözkonusu olmuyor.

Nakit krediyi kullanmak için TEB Telefon Şubesi’ni aramanız, TEB İnternet Şubesi’nde “Kredi Kartları” menüsü altında bulunan Nakit Kredi menüsünü kullanmanız veya TEB ATM’lerinde Nakit Kredi menüsüne tuşlamanız yeterli…

teb-express-para

Kredi kartınızın kullanılabilir nakit limiti dahilinde olmak kaydı ile tek seferde en az 750 TL, en fazla 10.000 TL Nakit Kredi kullanabiliyor. TEB ATM’lerinden günlük Nakit Kredi çekme limitinin 2.000 TL olduğunu belirtmekte yarar var.

Nakit Kredi’nin ilk taksiti işlem tarihinden 1 ay sonra ekstrelere yansıtılıyor. Taksit tutarı hesap kesim tarihine göre değişiklik gösterebiliyor. Taksit seçenekleri 12, 18 ve 24 ay olan Nakit Kredi fırsatından yararlanabilmek için TEB’de geçerli bir vadesiz hesabınızın bulunması gerekiyor.

“TEB kredi kartları, yakala fırsatları” kampanyasına katılarak herhangi bir TEB ATM’sinden 12 ay vadeyle 1.000 TL nakit kredi çekenler aylık % 1.39 faiz oranından yararlanırken sadece 79 TL işlem ücretiyle aylık 93 TL taksitlerle geri ödeme yapabiliyorlar. İhtiyaç duyduğunuz miktarın 2.000 TL olması halinde faiz oranı aynı kalırken 129 TL işlem ücretiyle aylık 129 TL geri ödeme yapmanız yeterli oluyor. Üstelik 2.000 TL nakit krediyi 24 ay vadede geri ödeyebiliyorsunuz.

TEB’in Nakit Kredi fırsatından yararlanmak için reklam filminde de açıkça belirtildiği gibi herhangi bir evrak hazırlamanız gerekmiyor. Yolunuzun üstündeki bir TEB ATM’sine girip kredi kartınızı kullanarak hemen kullanabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Beylikdüzü Demir Romance Fiyatları ve Teslim Tarihi

İstanbul Avrupa Yakası'nda yepyeni bir konut projesi hayata geçiyor. Beylikdüzü'nde inşa edilen proje Demir İnşaat'ın Ayışığı Vadi Evleri’nden bölgede devam...

Kapat