TEB Bordrolu Çalışanlara 20.000 TL Acil Kredi

Acil krediye ihtiyacı olan bordrolu çalışanlar bugünlerde TEB’in özel kredisini tercih ediyorlar. Televizyon reklamlarında Selahattin Çakaler ve TEB Hanım karakterlerini izlediğimiz TEB acil kredi kampanyasına katılan bordrolu çalışanlar, kendilerine özel düzenlenmiş kampanya sayesinde pratik, kolay ve hızlı bir kredi seçeneğine kavuşuyorlar. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru yapılan bu kampanyada maksimum 20.000 TL tutarda ihtiyaç kredisi her bütçeye uygun koşullarla sunuluyor.

TEB’in bordrolu çalışana özel kredisinin başvuru işlemleri de oldukça pratik ve kolay… Kredi başvurusunda nüfus cüzdanı dışında herhangi bir belge istenmiyor. Hızlı, kolay, zahmetsiz ve düşük maliyetli bir kredi arayan ve acil krediye ihtiyacı olan bordrolu çalışanlar uzun süreler sıra gelmesini beklemeden ve sinirlerini yıpratmadan kolaylıkla kredi kullanabiliyorlar. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi TEB şubelerinden alınabiliyor.

TEB’in pratik kredileri sadece bordrolu çalışanlarla sınırlı değil. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi seçeneklerinden herkes yararlanabiliyor. TEB Pratik Kredi başvuruları cep telefonundan ya da internetten de yapılabiliyor. TEB şubelerini ziyaret ederek kredi başvurusu yapmak da mümkün… TEB’in internet web sitesini ziyaret edenler site üzerinden de Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabiliyorlar. TEB tüm nakit ihtiyacı olanlar ve acil kredi arayanlar için hızlı, pratik ve düşük maliyetli kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Emekli Maaşını PTT’den Alanlara Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, taksitli ihtiyaç kredisi alanında tüm bireysel müşterilerine Türkiye'nin her yerinde hizmet vermek için PTT ile işbirliği anlaşması yaptı. Başlatılan...

Kapat