Tatil Planı Yapmadan AçıkDeniz’e Uğramakta Fayda Var

Denizbank’ın dillere destan fırsat sitesi AçıkDeniz, sıcak yaz günlerinde tatilinizi düşünerek olağanüstü avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu yüzden tatil planınızı yapmadan önce Tatil önerileriyle ünlü gezisitesi.com ile anlaşma yapan AçıkDeniz’e uğramakta fayda var. Siteye girdiğinizde gezisitesi.com’un % 40’a varan büyük indirimlerine ilave olarak % 5 indirimden daha yararlanma şansını yakalıyorsunuz.

15-31 Mayıs tarihleri arasında AçıkDeniz internet bankacılığına giriş yapanlar, gezisitesi.com’un anında otel rezervasyonlarıyla karşılaşıyorlar. Üstelik % 5’lik AçıkDeniz ilave indirimi sadece birkaç otelde değil, tüm otellerde geçerli… Seçiminizi Tur & Cruise kategorilerinden yaparsanız ekstra 100 TL indirim kazanıyorsunuz.
İndirim kodunuzu AçıkDeniz internet bankacılığına giriş yaparak alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

AçıkDeniz Kampanyası 15 -31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerli…

Yurt içi otel kategorisinde % 40’a varan erken rezervasyon fırsatlarına ilave % 5 indirim olarak kullanılabiliyor.

Tur ve Cruise kategorilerinde mevcut tüm indirim kampanyalarına ilave olarak 100 TL daha indirim fırsatı sözkonusu oluyor.

Kampanya kodlarının en geç 31 Mayıs 2013 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitiriyor.

Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan kişisel bilgilerin güncel olması gerekiyor ve bu önemli konu tamamen katılımcıların sorumluluğu altında bulunuyor.

İndirim kodları para ile satılamıyor veya paraya çevrilemiyor.
Rezervasyon alt limit tutarı olmaksızın tüm rezervasyonlarda geçerli.
4 gece ve üzeri yurt içi otel erken rezervasyon kampanyasına dahil alımlarda “erken rezervasyon iptal güvencesi” ücretsiz olarak veriliyor. Normal şartlarda bu güvencenin 15 TL ile 25 TL arası fiyatlara satılmakta olduğunu belirtelim.

Tek rezervasyonda tek kod kullanılabiliyor, ancak bir kişi istediği kadar farklı rezervasyon yapabiliyor.

Denizbank’ın AçıkDeniz sitesinden verilen indirim kodlarının uçak bileti, araç kiralama, otobüs bileti kategorilerinde yapılan alımlarda geçerli olmadığını unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ABank Kobilere Dönem Sonu Ödemesiz Kredi

ABank (eski adıyla Alternatif Bank) özellikle rotatif kredi kullanan ve bu kredilerin faiz dönemlerinde ödemelerine mola vermek isteyen tüm KOBİ'lerin...

Kapat