Şeker Bonus Card Artık Yıllık Kart Aidatı Almıyor

Şekerbank tarafından kredi kartı müşterilerine sunulan Şeker Bonus Card’da, yıllık kredi kartı aidatı uygulaması sona erdi. Yıllık aidat ödemeden nakit taşıma riskinden kurtulma şansı yakalayan Şeker Bonus Card sahipleri, bu önemli fırsatın yanısıra kayıp / çalıntı sigortası avantajına da sahip olabiliyorlar. Şeker Bonus Card’ın sunduğu ek kart özelliği ise, kart sahiplerine diledikleri yakınlarını bu imkanlardan faydalandırma olanağı tanıyor.

Şekerbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Özciğer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bankacılık hizmetlerimizi, mümkün olduğunca geniş bir tabana yaymayı ve bu hizmetlerden yeterince faydalanamayan kesimlere ulaşmayı hedefliyoruz. Şeker Bonus Card ürünümüz, dileyen müşterilerimize yıllık aidat ödemeden kredi kartı sahibi olma fırsatı sunuyor. Yeni ürünümüzle, nakit taşıma riskinden kurtulmak isteyen, ama yıllık kart aidatı ödemek istemeyen müşterilerimize çok önemli bir çözüm sağlamış oluyoruz” dedi.

Şeker Bonus Card Avantajları

Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu Şeker Bonus Card, alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, kazandırdığı bonuslarla bedava alışveriş imkanı sağlayan ve aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard / Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan bir kredi kartı…

Şeker Bonus Card Artık Yıllık Kart Aidatı Almıyor

Şeker Bonus Card 320,000’e yakın Bonus Program Ortağı’nda, 375.000 POS’da yapılan alışverişlerde % 20’lere varan bonus kazanma, kazanılan bonuslarla bedava harcama yapma imkanı sunarken, birçok farklı sektörden iş yerinde, farklı taksit imkanlarından yararlanma fırsatı sunuyor. Şekerbank şubelerine uğrayıp Şeker Bonus Card sahibi olan herkese 15 TL bonus hediye ediliyor. Ayrıca yıl sonuna kadar Şekerbank şubelerinden, ATM’lerden ya da internet şubesinden yapılan her 100 TL ve üzeri nakit avans işlemlerinden bonus kazanabiliyor.

Şekerbank Bonus Card ile aylık elektrik, su, doğalgaz, kira, telefon gibi faturalar için düzenli ödeme talimatı verilebiliyor. Turkcell hattına TL yükleme, Avea hattıza Avea yükleme işlemi yapılıyor. Digiturk, Tellcom, Türk Telekom, Avea, İgdaş, İSKİ, Başkent EDAŞ, TTNET, Turbonet, İSKİ ve Turknet (NETONE, ADSL) faturaların hepsi Şekerbank Bonus Card ile ödenebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bonus Kart Limiti Nasıl Artırılır?

Garanti Bankası Bonus kartında limit sıkıntısı yaşayanlar bu sorunu en kısa yoldan çözebiliyorlar. Bonus kartı olduğu halde kredi kartı limiti...

Kapat