Paraf Kart: Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank’ın büyük ilgi toplayan kredi kartı Paraf Kart’ın düzenlediği cazip kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Müşteriyle buluştuğu ilk günden beri sayısız kampanyaya imza atan Paraf Kart’ın mayıs ayına özel yeni kampanyasında sıfır faizli taksitli nakit avans fırsatı sunuluyor. Sadece Paraf Kart kullanıcılarına özel olan bu kampanya acil nakit paraya ihtiyaç duyan herkesi memnun ediyor.

Sıfır Faizli Nakit Avans Kampanyası Özellikleri

Halkbank Paraf Kart’ın düzenlediği Sıfır Faizli Nakit Avans kampanyası, 1-31 Mayıs 2013 tarih aralığında geçerli…

Kampanya süresince 6, 12 ve 18 ay vade seçenekleri sunuluyor.

Taksitli Nakit Avans kampanyası tek seferde çekilecek asgari 200 TL ile azami 5.000 TL tutarındaki işlemler için sözkonusu oluyor.

Kampanya süresince bir müşteri maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans işlemi gerçekleştirebiliyor.

31 Mayıs 2013 tarihine kadar 6 taksit için sıfır faiz, 12 ve 18 taksit için % 0,89 faiz oranı uygulanıyor. Taksitli Nakit Avans işleminden % 3 + 3 TL nakit çekim ücreti alınıyor.

Taksitli Nakit Avans işlemi yapan kartın ilk ekstresinde işleme ait ücret ve sözkonusu ücrete ilişkin vergi yer alıyor. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ilk taksit tutarı ise ücretin yansıdığı ekstreyi takip eden ekstrede görünüyor.

Taksitli Nakit Avans, başta Halkbank şubeleri olmak üzere ATM, internet şubesi ve 444 0 400 Halkbank Dialog kanalları üzerinden kullanılabiliyor.

ATM’den Taksitli Nakit Avans çekim işlemlerinde işlem tutarı, ATM günlük para çekme limiti ile sınırlı…

Paraf Kart: Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Kullanılabilir nakit avans limitiniz kadar Taksitli Nakit Avans işlemi yapılabiliyor.

Taksitli Nakit Avans’tan faydalanacak müşterilerin bireysel olması (ticari olmaması) ve işlem tarihi itibariyle kartın nakit avans işlemlerine açık olması gerekiyor.

İşlemin iptali sözkonusu olmayıp, erken kapama yapılabiliyor.

Erken Kapama işlem talebi, işlem tarihinden bir işgünü sonra sadece Halkbank şubelerine iletilebiliyor ve sadece şubeler tarafından gerçekleştirilebiliyor.

Erken Kapama iptal işlemi, Erken Kapama yapılan gün Halkbank şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

Taksitli Nakit Avans uygulamasından yararlanan Hakbank müşterilerinin, uygulama süresince hesap kesim tarihlerini değiştirmemesi gerekiyor.

Taksitli Nakit Avans işlemi taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işliyor.

Ticari kredi kartları uygulama kapsamı dışında tutuluyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Kredili Mevduat Hesabı – Acil Nakit İhtiyacınıza Hızlı Çözüm

Nakde sıkıştığınız, canlı paraya acil ihtiyaç duyduğunuz zor anlarınız için Halkbank'ın pratik ve hızlı bir çözümü var: Kredili Mevduat Hesabı....

Kapat