Odeabank Konut Kredisi ve Mortgage Kredisi Ürünleri

Türkiye’nin kredi notunun Mooody’s derecelendirme kuruluşu tarafından yatırım yapılabilir seviyeye yükseltilmesi ilk sonuçlarını hızla düşen faiz oranlarıyla veriyor. Düşük faiz ortamını iyi değerlendiren Türkiye’nin yeni bankası Odeabank, “Sizin eviniz, bizim kredimiz…” sloganıyla düşük faizli konut kredisi ve mortgage kredisi fırsatları sunmaya başladı. Ülkemizdeki 18. şubesini İzmit’te açan Odeabank’ın düşük faizli konut kredilerini kullananların, hayallerindeki eve kavuşmak için daha fazla beklemesine gerek kalmadı.

Ev sahibi olmak, daha güzel bir eve taşınmak, ya da yatırım amacıyla konut satın almak… Amacınız ne olursa olsun, Odeabank’ın uzman kadrosu ve avantajlı koşulları sayesinde hedefinize düşük faiz ortamında varabilirsiniz. Odeabank, uzun vadeler, düşük taksit seçenekleri ve bütçenize uygun ödeme planlarıyla, konut alımlarınızı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Aşağıdaki mortgage ürünlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun mortgage ürününü kendiniz belirleyebilir, harekete geçebilirsiniz.

Odea Mortgage

120 aya varan vadelerde Konut Kredisi kullanabilirsiniz.

İndirimli Mortgage

Kredi kullandırımı sırasında ek komisyon ödeyerek faiz oranınızı ve taksit tutarlarınızı düşürmek istiyorsanız, İndirimli Mortgage ürününü tercih edebilirsiniz.

Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage

Mortgage ödeme planınızı, bütçenize uygun şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz. Ödemek istediğiniz taksit tutarlarını gelir planınıza göre belirleyerek, taksit ödemelerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Merdiven Mortgage

Mortgage ödemelerim düşükten başlasın, her yıl istediğim oranda artsın diyorsanız, Merdiven Mortgage iyi bir tercih olabilir. Yıllar itibariyle gelirinizde artış bekliyorsanız, ya da mevcut diğer borçlarınız bir süre sonra bitecekse, Merdiven Mortgage kullanabilir, kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredisi ve Mortgage Kredisi

Transfer Mortgage

Mevcut konut kredinizin faiz oranı, güncel piyasa faiz oranından daha mı yüksek? Kredinizi, daha uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle Odeabank’a taşıyabilirsiniz.

Masrafsız Mortgage

Masrafsız Mortgage ile, kullandırım ücreti ödemeden kredi kullanabilirsiniz.

Ara Ödemeli Mortgage

Belirleyeceğiniz aylarda, taksit tutarına ek ödemeler yapmak istiyorsanız, Ara Ödemeli Mortgage seçeneğini düşünebilirsiniz. Belirli aylarda ikramiye alan ücretli çalışanlar, gelirinde bazı aylar artış olan serbest meslek sahiplerine uygun bir seçenek olan Ara Ödemeli Mortgage ile, anaparanızı eşit taksitli planlardan daha önce bitirebilir, daha az faiz ödeyebilirsiniz.

Ödemeye Geç Başla Mortgage

Hayalinizdeki eve hemen sahip olmak ve taksit ödemelerinize geç başlayabilmek size uygun bir seçenek olabilir. 3 aya varan taksit erteleme imkanı ile, Ödemeye Geç Başla Mortgage, konut alımı sonrasındaki nakit sıkışıklığını hafifletiyor.

Özellikler

Kredi başvurunuz Odeabank’a ulaştıktan sonra, banka tarafından ekspertiz işlemleri başlatılıyor.

Mevzuat gereği, satın alınacak konutun ekspertiz değerinin en fazla % 75’ine kadar Konut Kredisi kullanılabiliyor.

18 yaşından büyük, gelirini belgeleyebilen bireylere kullandırılır.
Kredilendirilen konut ipotek alınıyor.

Konut satın alan müşterilerin Konut Sigortası ve kanunen zorunlu olan Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Taşıt Kredisi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hayalimizdeki otomobile sahip olmanın en kolay yolu elbette taşıt kredisi kullanmaktır. Türkiye'de bulunan tüm bankaların müşterilerine sunduğu taşıt kredisi fırsatı...

Kapat