Maaş Ödemesini ING’den Alan Emekliye Özel Kredi

Özel sektörde mi çalışıyorsunuz? SGK emeklisi misiniz? Hangisi olursanız olun ING Bank’ın başlattığı yeni kampanyayla “Acaba maaşımı ING’ye taşıma zamanı geldi mi?” diye sorma gereğini hissedebilirsiniz. Çünkü ING Bank startını verdiği yeni kampanyayla maaş müşterilerine sağladığı avantajların yanına çok özel bir ihtiyaç kredisi fırsatı da ekledi. Bu yüzden de maaşını başka bir bankadan alan tüm çalışan ve emeklilere durup bir daha düşünmelerini öneriyor.

Emekli Sandığı, Bağ-Kur ya da Sosyal Sigortalar Kurumu emeklisi olsun fark etmeden tüm emeklilere maaşlarını ING’den alma koşuluyla % 1,28 faiz oranı ve 60 ay vadeyle 20.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Üstelik herhangi bir masraf almadan…

ING maaş müşterilerine özel kredi kampanyasında kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 20.000 TL olarak belirlendi. Kredi için açıklanan en uzun vade ise 60 ay. Maaş müşterilerine özel kredi aylık 1.28 faiz oranıyla kullanılıyor. Kredi kullananlar dosya masrafı ödemiyorlar. Aktif çalışan olsun, emekli olsun, maaşını ING Bank aracılığıyla alan, ING Bank maaş müşterisi olan herkes bu kampanyaya başvuru yapabiliyor.

Kampanya kapsamında 60 ay vadeli olarak 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan çalışan ve emekliler sadece 512 TL taksit ödüyorlar. 60 ay vadeli olarak 10.000 TL kredi alan maaş müşterilerinin ise ayda 256 TL taksit ödemesi yyapması yeterli oluyor. Kampanya kapsamında tercihe göre 12, 18, 24, 36, 48 ve 60 ay gibi değişik vadelerde kredi çekilebiliyor.

Maaş Ödemesini ING'den Alan Emekliye Özel Kredi

Küçük miktarda paraya ihtiyaç duyan, dolayısıyla “Bana 5.000 TL gibi bir rakam olsun yeter” diyenler ise ING Bank’ın Mini Kredi ürününden yararlanabiliyor. Mini Kredi faiz oranları aylık % 0,37’den başlıyor. 12 ay vadeye kadar kullanılabilen 5.000 TL limitli Mini Kredi’nin masraf tutarı ise sadece 300 TL.

Maaş ödemelerini ING’den alan SGK emeklileri, banka nezdindeki hesapları için herhangi bir hesap işletim ücreti ödemiyorlar. Sıra beklemeden, öncelikli olarak hizmet alan emekliler dilerlerse maaşlarını ATM’den çekebiliyorlar. Maaşlarını 3 ayda bir alan Emekli Sandığı kökenli emekliler, ihtiyaç kredilerini de üç ayda bir ödemeli olarak kullanabiliyorlar. Emekli maaşını ING Bank’a taşımak için ING Bank şubelerini ziyaret etmek ya da e-devlet sitesinden maaş ödeme banka değişikliğini şahsen yapmak yeterli oluyor.

One Response to Maaş Ödemesini ING’den Alan Emekliye Özel Kredi

  1. HİKMET dedi ki:

    2022 SAYILI YASAYLA 6 YILDIR 3 AYDABİR 1200 TL. ALIYORUM PTT DEN ALDIĞIM BU MAAŞI BANKAYA TRANSFER EDEREK KREDİ ALMAM MÜMKÜNMÜ…..NEYAPMAM GEREKİYOR

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Cebimde Kredi – Kesin Onaylı Kredi 3280

Birçok banka reklamında "Cep telefonundan şu numaraya SMS at, onayın hemen gelsin" şeklinde mesajlar duyarız. Krediye onay verildiği doğrudur ama...

Kapat