ING Bank Masrafsız 20.000 TL Yaz Kredisi

İhtiyaç kredisi denince akla ilk gelen bankalardan ING Bank, masrafsız 20.000 TL yaz kredisi kampanyasını başlattı. ING müşterilerine 10.000 TL veya 20.000 TL ihtiyaç kredisinin 12 ile 60 ay arasında değişen seçeneklerle sunulduğu kampanyanın en önemli özelliği, tüm miktar ve vadelerde herhangi bir dosya masrafı alınmaması… Bir başka deyişle ING’nin yaz kredisinin dosya masrafsız olarak sunuluyor olması…

ING Bank masrafsız yaz ihtiyaç kredisinin seçenekleri, her bütçe ve beklentiye en uygun kredi koşullarını sunabilecek şekilde düzenlendi. Üstelik masraf alınmadığı halde kredinin faizi de tüketiciye avantaj sağlaması için % 1.28 olarak sunuldu.

ING Bank’ın yaz kampanyasında 12 aydan başlayıp 60 aya kadar varan değişik vade seçenekleri bulunuyor. Hangi vadeyi seçerseniz seçin faiz oranı % 1.28’de sabit kalırken dosya masrafı da alınmıyor. Böyle olunca örneğin 10.000 TL yaz kredisini 12 ay vadeyle kullandığınızda aylık 919 TL taksitlerle geri ödemesini yapıyorsunuz. Aynı miktar krediyi 48 ay vadeyle kullanınca aylık ödemeniz 296 TL’ye, 60 ay vadeyle kullanınca da 256 TL’ye kadar düşüyor.

ING Bank Masrafsız Yaz Kredisi

Daha büyük bir rakama, örneğin 20.000 TL yaz kredisine ihtiyaç duyuyorsanız bunu 60 ay vadeyle kullanmayı seçince aylık 512 TL taksitlerle geri ödemesini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. 10.000 TL kredi çektiğiniz takdirde ödemeniz gereken aylık taksit miktarınız 256 TL’ye iniyor.

ING Bank yaz ihtiyaç kredisini daha uygun faiz koşullarıyla ve dosya masraflı olarak çekmek istediğiniz takdirde faizin % 0.37’ye kadar indiğini görüyoruz. Krediyi dosya masraflı olarak kullanmak isteyenler için vadeye göre değişen düşük faiz seçeneklerini ING Bank şubelerinden veya ING Bank internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Şeker Bonus Card Artık Yıllık Kart Aidatı Almıyor

Şekerbank tarafından kredi kartı müşterilerine sunulan Şeker Bonus Card'da, yıllık kredi kartı aidatı uygulaması sona erdi. Yıllık aidat ödemeden nakit...

Kapat