ING Bank 0,58 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İnternet artık tüm hayatımızı şekillendiriyor ve yapacaklarımıza yön veriyor. Başlangıçta kullanıcıların pek katılımda bulunmadıkları internet ortamı zaman içinde önce forumların, ardından sosyal medyanın gelişmesiyle tüm insanların beraber ortaya çıkarttıkları bir ortama dönüştü. Sosyal medya mecrasında Facebook ve Twitter kısa sürede ön plana çıktı ve tanınır hale geldi. Artık Facebook ve Twitter olmadan gün geçiremiyoruz. Tüm arkadaşlık ilişkilerimizden hayat stilimize ve planlarımıza kadar herşey bu sitelerde şekilleniyor. Öyle bir çağda yaşıyoruz ki ülkelerin kaderini değiştiren kararlar bile sosyal medya üzerinden alınır ve tartışılır oldu.

Tüm bu gelişmelere seyirci kalmayan ING Bank sosyal medyanın bu gücünden ve etkisinden hizmetlerini geliştirme yolunda yararlanma kararı aldı. İnsanların tercihleri sosyal medyada belirlenir olduğundan bu mecralardan çıkan fikirlerin önemini kabul etmek ve tüm hayatımıza etkisini yadsımamak gerekiyor. ING Bank insanların fikirlerini ve kararlarını önemsediği için kampanyalarına ve bundan sonraki yol haritasına karar verirken müşterilerinin nabzını internet üzerinden tutma çalışmalarına hız verdi. Bunlardan sonuncusu Survivor yarışma programı süresince gerçekleşen tweet atma faaliyeti oldu. Bu tweet atma süreci boyunca internet kullanıcıları ING Bank’ın yeni kredi kampanyası olan Tweet Kredi’nin faiz oranına internet üzerinden karar verdi. Katılımcıların katkısı ve oybirliğiyle ING Bank ihtiyaç kredisinin % 0,88 olan ihtiyaç kredisi faiz oranı % 0,58’e düşürüldü. Yeni Tweet Kredi kampanyasıyla 5.000 TL kredinin % 0,58 faiz oranıyla kullanılmasına karar verildi. İnternet ve Tweetter kullanıcıları bu kararı verdiler ancak kampanya ING Bank müşterisi olsun olmasın herkese açık. Kısacası tweetlenerek verilen bu faiz indirim kararından herkes yararlanabiliyor. Birkaç gün daha devam edecek kampanyada vadeler 9 ay ile 18 arasında tercih edilebiliyor. Kampanyada tüm vade ve tutarlar için geçerli olmak üzere 149 TL dosya masrafı uygulanıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Aklınızdaki Mevduat Hesabı

Vakıfbank'ın sunduğu Aklınızdaki Mevduat Hesabı, finansal piyasalarda risk alarak yüksek getiri elde etmeyi hedefleyen, ancak piyasalarda işlerin ters gitmesi halinde...

Kapat