ING Bank % 0.69 Faizle Konut Kredisi

ING Bank, faizlerin hızla aşağı inmesine paralel olarak düşürdüğü yeni faiz oranlarıyla avantajlı konut kredisi fırsatı sunuyor. ING Bank’ın % 0.69’a kadar indirdiği faiz oranları sayesinde yeni evinize sahip olmak için daha fazla beklemeden hayallerinizdeki eve hemen kavuşabilirsiniz. Böylece önümüzdeki yaz günlerinde yükselmesi beklenen konut fiyatlarının getireceği sıkıntıları kolayca aşabilirsiniz.

ING Bank’ın size özel hazırladığı yeni konut kredisi paketinde her bütçeye uygun çeşitli seçenekler var. Bunların ortak özelliği, 100.000 TL’ye kadar konut kredisinin sadece % 0.69 faiçme 60 aya kadar vadeyle hemen kullanılabilmesi… Kredinizin hemen çıkması nedeniyle yakın dönemde yükselmesi beklenen konut fiyatlarının getireceği dezavantajların hepsinden kurtulmuş olabiliyorsunuz.

Özellikler

ING Bank’ın sunduğu konut kredisi paketinden 100.000 TL tutarında krediyi 60 aya kadar istediğiniz vadeyle kullanabilirsiniz. Hani vadeyi seçerseniz seçin faiz oranı & 0.69 seviyesinde oluyor.

Kampanya kapsamında dosya masrafı 1.500 TL, ekspertiz ücreti 625 TL, İpotek tesis ücreti 250 TL, DASK poliçe tutarı (yıllık) 205 TL, Konut sigortası poliçe tutarı (yıllık) 137 TL şeklinde oluşuyor. Toplamı ise 2.717 TL olarak gerçekleşiyor. Sigorta tutarları lokasyona ve metrekareye göre değişiklik gösterebiliyor.

ING Bank Konut Kredisi

15 Mayıs’ta başlayan ve 14 Haziran tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya katılmak için size en yakın ING Bank şubesinden randevu alabilir, müşteri temsilcinizle bütçenize en uygun detayları konuşabilirsiniz.

Randevunuzu ING Bank şubelerine telefon ederek alabileceğiniz gibi, isterseiz ING Bank internet şubesine giriş yaparak “Randevu Al” butonuna tıklamak suretiyle de alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Kredi Makinesi Nedir, Nasıl Çalışıyor?

Akbank'ın tüm müşterileri için hayata geçirdiği "Kredi Makinesi" hizmetini duydunuz mu? Şubeye gitmeden tüketici kredisi ve kredi kartı alma imkanını...

Kapat