HSBC Concept: İlk Aidatsız Kredi Kartı

HSBC’nin müşterilerine “İçi dışı bir kart” sloganıyla sunduğu yeni kredi kartı HSBC Concept, aynı zamanda Türkiye’nin ilk aidatsız kredi kartı özelliğini de taşıyor. HSBC Concept alıp kullanmaya başladığınızda yıllık kart aidatı ödemeden kartınızın taksitlendirme ve Advantage NakitPuan kazandıran özelliklerinin hepsinden yararlanabiliyorsunuz. Bir başka deyişle bu iki özellikten yararlanırken yıllık kart aidatı sözkonusu olmuyor.

Buna karşılık artı taksit / öteleme ve dönemlik Advantage NakitPuan kampanyalarına katılmak istediğiniz takdirde seçtiğiniz kampanya için önceden belirlenmiş ücreti ödemeniz gerekiyor. HSBC Concept ile bir yıl boyunca yararlanmayı istediğiniz kampanya ve hizmetlere ödeyeceğiniz toplam ücreti ekstrenizden takip edebilirsiniz. Bu ücretin ne kadar olduğuna göz atarak HSBC Concept kart kullanımının size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

HSBC Concept kredi kartınızı yurt içi ve yurt dışında MasterCard / Visa amblemli mağazalarda kullanabilirsiniz. Yurtiçinde çeşitli sektörlerdeki 100 bine yakın HSBC Advantage üye kuruluşunda yapacağınız her alışverişin ödemesini isteğinize göre tek seferde veya taksitlendirerek yapabilirsiniz.

HSBC Concept Kredi Kartı

HSBC Concept Özellikleri

Artı taksit ve harcama öteleme kampanyalarına alışveriş sırasında HSBC Advantage üye işyerlerindeki POS aracılığıyla belirlenmiş ücreti kabul ederek dahil olabiliyorsunuz. Kampanya ücreti işlem slipinde ve SMS ile paylaşılıyor.

Advantage NakitPuan kampanyalarına SMS ile kaydolmak suretiyle ücretli olarak yararlanabiliyorsunuz.

HSBC Advantage üye işyerlerinin sağladığı taksit ve puan avantajlarından ücretsiz olarak yararlanmanız mümkün…

Ekstrelerinizi e-posta yoluyla almak isterseniz e-ekstreler ücretsiz geliyor. Ekstrenizi klasik posta yoluyla alıyorsanız kesilen her ekstreniz ücretlendiriliyor.

Kartınızdan otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz durumunda, ödenen her fatura için belirlenmiş ücret yansıtılıyor.

SMS güven paketlerine dahil olmanız durumunda her paket aylık olarak ücretlendiriliyor.

Nakit Avans işlemleriniz için yurt içinde HSBC Bank şubeleri ve ATM’lerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışındaki diğer tüm bankaların ATM’lerini kullanabilirsiniz.

Hesabınız olması durumunda, HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve Bireysel İnternet Bankacılığı’nı kullanarak kredi kartınızdan vadesiz hesabınıza nakit avans aktarabilirsiniz.

Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan ve Advantage Avans NakitPuan programlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp – Çalıntı ve Alışveriş Teminatı’ndan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kartınız, kurye ile başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adreslerinize gönderiliyor. Mevcut müşteriler için HSCB sisteminde kayıtlı kart gönderimi için tercih ettikleri adrese gönderim yapılıyor.

HSBC Concept kartınızı aldıktan sonra kredi kart şifrenizi oluşturmanız için HSBC tarafından aranıyorsunuz. Ardından HSBC Bank ATM’leri, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111 ve HSBC Bank Bireysel Internet Bankacılığı aracılığıyla şifrenizi değiştirebiliyorsunuz. Telefon Bankacılığı şifrenizi HSBC Bank şubeleri ve HSBC Bank ATM’leri aracılığıyla edinebilirsiniz.

Internet Bankacılığı şifrenizi, HSBC Bank Şubeleri, HSBC Bank ATM’leri ve HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111 aracılığıyla edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası % 4.25 Faizle İhracat Kredisi

Garanti Bankası sadece ihracatçılara özel yıllık % 4.25 faiz oranı ve 1 yıla varan vadelerde ihracat döviz kredisi kullandırmaya başladı....

Kapat