Halkbank Kredili Mevduat Hesabı – Acil Nakit İhtiyacınıza Hızlı Çözüm

Nakde sıkıştığınız, canlı paraya acil ihtiyaç duyduğunuz zor anlarınız için Halkbank’ın pratik ve hızlı bir çözümü var: Kredili Mevduat Hesabı. Herhangi bir Halkbank şubesini ziyaret ederek hemen açtırabileceğiniz Kredili Mevduat Hesabı sayesinde hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dahilinde şube ve Bank24’lerden para çekebiliyorsunuz. Bununla da kalmıyor, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabiliyorsunuz. Daha da ötesi, havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem de hesabınızda para olmadığı halde…

Halkbank Kredili Mevduat Hesabı ayrıca elektrik, su, telefon faturalarıyla kira, kredi taksidi gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alıyor. Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda yeterli bulunması halinde ödemeleriniz asla gecikmiyor, zamanında ödeniyor. Böylece her fatura için işleyecek gündelik bazdaki gecikme faizlerinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Üstelik Halkbank’ın maaş müşterisi iseniz, yani maaşınızı Halkbank’tan alıyorsanız, ayrıcalıklı faiz oranlarından da yararlanabiliyorsunuz.

Kredili Mevduat Hesabı elektrik, su, telefon faturaları ile kira, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına alır. Düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda yeterli limit bulunması halinde ödemeleriniz gecikmez, zamanında ödenir.
Üstelik maaş müşterilerimiz iseniz ayrıcalıklı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Halkbank Kredili Mevduat Hesabı Özellikleri

Limitiniz dahilinde olmak kaydıyla Halkbank şubelerinden veya Bank 24’lerden nakit çekebilir, havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz hesabınızdan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon, internet, doğalgaz gibi düzenli fatura ödemeleriniz ile kredi kartı, kredi taksidi ödemeleriniz gecikmeye uğramadan zamanında yapılıyor. Böylece gecikme faizi uygulamasına maruz kalmıyorsunuz.

Kredili Mevduat Hesabının tanımlı olduğu vadesiz hesabınıza yeni bir nakit girişi yaptığınız takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılıyor.

Kredili bakiye için faiz hesabınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanıyor ve talebinize bağlı olarak aylık veya 3 aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılıyor.

Limit kullanımlarınız için herhangi bir masraf veya komisyon kesinlikle alınmıyor.

Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Halkbank’ta Kredili Mevduat veya Maaş Avansı Hesabı açtırmak için aşağıdaki belgelerle en yakın Halkbank Şubemize başvuru yapmanız yeterli oluyor.

— Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı)
— İkametgah belgesi veya son aya ait ödenmiş telefon, elektrik, su vb. faturası
— Gelir Belgesi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Konut Kredisi Faizleri Yüzde 40 Düştü

Türkiye'de konut kredisi faizleri, 2012 yılına göre yüzde 40 oranında düşerek yüzde 0.69’a kadar indi. Bankadan kullanılan 100.000 TL’lik kredinin...

Kapat