Halkbank % 0.57 Faizle Halk Günü Kredi Kampanyası

Halkbank, 75. kuruluş yıldönümünü % 0.57 cazip faizli Halk Günü Kredi Kampanyasıyla kutluyor. Halkbank’ın 75. kuruluş yıldönümüne denk gelen bu kampanyada sabit 75 TL dosya ücretiyle aylık % 0.57’den başlayan faiz oranları sunuluyor. 75. kuruluş yıldönümü şerefine düzenlenen kampanyaya katılanlar, her bütçeye uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıklarından yararlanıyorlar.

Halkbank’ın Geleneksel Halk Günü kampanyasıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaçlarınız için en uygun maliyetli çözümleri bulabilirsiniz. Üstelik düşük taksitli, ara ödemeli geri ödeme seçenekleri ve dilerseniz ilk taksitinizi 2 ay erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Halkbank’ın Halk Günü Kampanyasında 12 aydan başlayıp 60 aya kadar uzanan vadelerde tercihinize göre 5.000 ile 50.000 TL arasında kredi kullanmak mümkün… Faizleri de seçeceğiniz vade ve tutara paralel olarak % 0.57 ile & 0.99 arasında değişkenlik gösteriyor.

Halkbank’ın kampanyasından kredi çekmek isteyen müşterilere sunulan seçenekler saymakla bitmiyor. 12 ay vadeyle 5.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız sadece 75 TL dosya ücretiyle en cazip % 0.57 faizden yararlanabiliyorsunuz. Hayalleriniz ve ihtiyaçlarınız daha büyükse, örneğin 50.000 TL tutarında krediye ihtiyaç duyuyorsanız 12 ay ile 60 ay arasında değişen vadeler sizi bekliyor. 50.000 TL’lik kredi diliminde dosya ücreti tüm vadelerde 75 TL olarak sabit kalırken faiz oranı % 0.75’ten başlayıp % 0.95’e kadar uzanıyor.

Halkbank’ın Halk Günü Kredisi’ndeki bu miktarlar, aylık ve yıllık maliyet oranları faiz, dosya ücreti, sigorta ve vergileri kapsıyor. Dosya ücretine % 5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil bulunuyor. Hayat sigortası bedeli bir yıllık ve örnek olarak 35 yaş üzerinden hesaplanırken, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans 1000 TL Bedava Kredi Veriyor

Müşterilerinin küçük ölçekli acil kredi ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamayı ilke edinen Finansbank, popüler kredi kartı CardFinans sahipleri için 1.000 TL...

Kapat