Garanti Bankası Mayıs Ayı Kredisi % 0.75 Faizli 5 TL Masraflı

Garanti Bankası % 0.75 düşük faizli ve 5 TL masraflı Mayıs ayı Kredi kampanyasının startını verdi. 31 Mayıs akşamına kadar devam edecek kampanyada ihtiyaçlarınızı ertelemeden düşük faiz oranı ve düşük masraf fırsatından yararlanabilirsiniz. Üstelik geri ödemelerinizi de 350 TL taksitlerle gerçekleştirebilir, kolayca başvurabileceğiniz mayıs kredisinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanıyla başvurulan Garanti Mayıs Ayı Kredisinde 50.000 TL’ye ve 60 aya varan vadeli kredi seçenekleri sunuluyor. Acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için 3.000 TL tutarında mini kredi tercih ettiğiniz takdirde 9 ay vadede aylık % 0.75 faiz oranından faydalanabilir, sadece 5 TL kredi tahsis ücreti ödemek suretiyle kredinizi aynı gün çekebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın mayıs kredisi kampanyasından 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isterseniz 36 ay vadede % 0.95 faiz oranıyla aylık 340 TL geri ödemelerle rahat rahat ödeyebilirsiniz. Bu seçenekte 250 TL tutarında kredi tahsis ücreti ödemeniz yeterli oluyor. Kredi ihtiyacınız 30.000 TL ise 60 ay vadede yine % 0.95 faiz oranından yararlanma fırsatınız sözkonusu… Bu seçenekte de 250 TL tutarındaki kredi tahsis ücretini ödemeniz gerekiyor.

garanti-cam

50.000 TL ve 60 ay vadeye kadar kredi kullanılabilen kampanyada 37 ile 60 arasındaki vadelerin bordrolu çalışanlar için olduğunu belirtmekte yarar var.

31 Mayıs tarihine kadar sürecek olan Garanti Mayıs Ayı Kampanyası için herhangi bir Garanti şubesini ziyaret edebileceğiniz gibi, işlemlerinizi cep telefonu veya internet üzerinden de yapabilir, şubeye gitmenize gerek kalmadan ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Konut Kredisi Faizlerinde Düşüş Hızlandı

Merkez Bankası'nın geçen haftaki faiz kararının ardından bazı bankaların başlattığı konut kredisi faiz indirimine yenileri de katıldı. 2 Mayıs itibariyle...

Kapat