Emeklisini Denizbank’a Taşıyanlara 250 TL Hoşgeldin Bonusu

Emekli maaşını başka bankaya taşıyanlar için düzenlenen cazip kampanyalara Denizbank da katıldı. Denizbank’ın emeklilere yönelik başlattığı kampanyaya göre, emekli maaşını Denizbank’a transfer edenler hemen o anda 100 TL tutarında Hoşgeldin Bonus hediyesi kazanıyorlar. Kendilerine verilen Emekli Bonus kartını 1 yıl boyunca market alışverişlerinde kullandıkları takdirde 100 TL’ye ek olarak 150 TL’ye varan Bonus’la ödüllendiriliyorlar. Böylece totalde 250 TL’ye ulaşan bonuslarla yılı kapatıyorlar.

Denizbank’ın sunduğu “Emekli maaşını Denizbank’a taşı, 250 TL bonus kazan” kampanyasına 15 Haziran tarihine kadar katılmak mümkün… Bu tarihe kadar başvuru yapan ve onaylanan emekli müşteriler, maaşını Denizbank’tan alma ayrıcalığının keyfini çıkarırken bonusların da sahibi oluyorlar. Denizbank’ın kampanyasından SGK bünyesinde bulunan tüm SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur emeklileri yararlanabiliyor.

Emekli maaşı transfer işlemleri Denizbank şubelerinden yapılabildiği gibi PTT’den alınan e-devlet şifresi ile e-devlet sitesine giriş yapmak suretiyle de gerçekleştirilebiliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan maaş alan tüm emeklilerinin katılabildiği 250 TL Bonus kampanyası ile emekli maaş ödemeleri DenizBank’a yatmaya başlayan Kurtaran Hesap sahiplerinin Emekli Bonus kredi kartlarına 100 TL Hoş Geldin Bonusu işleniyor. Emekli Bonus kullanarak bir yıl içinde yapılacak market harcamalarıyla aylık en fazla 30 TL, yıllık en fazla 150 TL olmak üzere % 10 Bonus kazanılıyor. Böylece toplamda 250 TL’ye varan Bonus kazanmak mümkün oluyor.

Denizbank ATMDenizbank’ın emeklilere özel kampanyasından yararlanmak için Emekli Bonus kredi kartı ve Kurtaran hesabı sahibi olmak gerekiyor. Bundan sonrasında Emekli Bonus kartının bir yıl boyunca iptal edilmemesi ve maaşın bir yıl boyunca başka bankaya aktarılmaması yeterli oluyor. Bu süre zarfında maaşını Denizbank’tan alıp başka bankaya transfer edenlerin kazandığı bonuslar geri alınıp 100 TL tutarındaki Hoşgeldin Bonus’u karta borç olarak yansıtılıyor..

Bu arada bu cazip kampanyanın sadece Denizbank’a yeni transfer edilecek emekli maaşları için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var. Emekli maaşını halihazırda Denizbank’tan alanlar ile emekli maaşı aktarma kampanyalarına daha önce katılmış olanlar bu kampanyaya katılamıyorlar.

Denizbank’ın emekli müşterileri avantajlı faiz oranları, uygun ödeme koşulları ve 60 aya varan vadelerle uygun ve ucuz kredi kullanabiliyorlar. Dosya masrafsız olarak kullanılan emeklilere özel kredide faiz oranları % 0,99’dan başlıyor. Bunun yanında elektrik faturaları için otomatik ödeme talimatı veren Emekli Bonus sahipleri 30 Hazirana kadar elektrik faturalarını % 10 indirimli ödüyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
TEB Kredi Kartıyla Nakit Kredi Fırsatı

TEB yeni kampanyasıyla acil nakde ihtiyaç duyan müşterileri için alternatif çözümü hayata geçirdi. Televizyon reklamlarında Selahattin Çakaler karakterinin söylediği "TEB...

Kapat