Emekli Maaşını PTT’den Alanlara Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank, taksitli ihtiyaç kredisi alanında tüm bireysel müşterilerine Türkiye’nin her yerinde hizmet vermek için PTT ile işbirliği anlaşması yaptı. Başlatılan kampanya kapsamında PTT’den emekli maaşını alan SGK emeklileri ve PTT personeli, yaklaşık 2.000 PTT iş yerinden, 20.000 TL’ye kadar ve 60 aya varan vadelerde masrafsız olarak Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabiliyor.

Yapılan anlaşma sonucunda tüm PTT işyerleri artık adeta birer Vakıfbank şubesine dönüşüyor ve maaşını PTT aracılığıyla alan SGK emeklileri, masrafsız ve taksitli ihtiyaç kredisi alabilecekleri birer mekan haline geliyor.

Vakıfbank yöneticileri böyle bir girişim başlatırken bireysel müşterilerin büyük kısmının Vakıfbank’ı tercih ettiği gerçeğinden yola çıktıklarını söylüyorlar. Yurt çapında 2.000’e yakın şubesi bulunan PTT ile işbirliği yapmaları halinde 2 milyon emeklinin bu hizmete daha kolay ulaşacağını da sözlerine ekliyorlar.

Vakıfbank ile PTT arasında yapılan işbirliği çerçevesinde tüm kredi başvuru, onay, teslim ve geri ödeme süreçlerinin tamamı PTT işyerleri üzerinden gerçekleşiyor. Emekli maaşını PTT’den alan müşteriler, kampanya süresince 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini 60 aya varan vadelerle masrafsız olarak kullanabiliyorlar. Vakıfbank – PTT iş birliği sonucunda emeklilere masrafsız verilen kredi, 3 ile 60 ay arasında çeşitli vadelerde sunuluyor ve vade seçiminde müşterinin isteği esas alınıyor.

Vakafbank - PTT Emekli Kredisi

Emekli maaşını PTT’den alan SGK emeklileri ve PTT personeli, yalnızca nüfus cüzdanı fotokopileriyle kredi başvurusunda bulunabiliyor. Başvurular, Vakıfbank sistemi tarafından değerlendirilerek onaylanıyor. Daha sonra, gerekli belgeleri imzalayan müşteri, kredisini anında nakit olarak PTT iş yerlerinden alabiliyor. Kredi kullandırımı gibi kredi geri ödemeleri de PTT iş yerlerinden gerçekleştiriliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Tatil Planı Yapmadan AçıkDeniz’e Uğramakta Fayda Var

Denizbank'ın dillere destan fırsat sitesi AçıkDeniz, sıcak yaz günlerinde tatilinizi düşünerek olağanüstü avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu yüzden tatil planınızı...

Kapat