Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıyana 300 TL Hediye

Bankaların birbirlerinden emekli müşteri kapmak için düzenlediği kampanyalara her gün yeni bir banka katılıyor. Son olarak Finansbank da emekli maaşını taşıyanlar için yepyeni bir kampanya başlattı. 31 Mayıs’a kadar en az aylık 500 TL’lik emekli maaşını Finansbank’a taşıyanlar, 24 ay boyunca maaşını Finansbank aracılığıyla almak ve AySonu hesabını açık tutmak kaydıyla hoş geldin hediyesi olarak 300 TL kazanma fırsatını yakalıyorlar.

SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklisi olup da maaşını başka bir bankadan alan embekliler, aylık veya 3 aylık maaşını Finansbank’a taşıyarak Emekli Paketi’ne dahil oldukları takdirde yüzlerini güldürecek avantajlarla karşılaşıyorlar. Emekli maaşınızı Finansbank’a taşıdığınızda elde edeceğiniz avantajlarlı şöyle sıralayabiliriz:

Türkiye’deki tüm banka ATM’lerinden hesaplarınıza ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi bir bankanın ATM’sinden başka bir bankadaki hesabınızı görüntüleyince belli miktarda bir ücret alınıyor. Emeklinizi Finansbank’a getirince bu işlem için herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece banka kartınızla Türkiye’deki tüm Banka ATM’lerinden ücret ödemeden hesap bakiyenizi sorguluyor ve hesabınızdan para çekiyorsunuz.

Aylık emekli maaşanızın maksimum 4 katına ve 2.000 TL’ye kadar faizsiz ve dosya masrafsız 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.

Emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz sürece Hesap İşletim Ücreti ödemiyorsunuz.

Tüketici Kredisi’nde mevcut faiz oranları üzerinden % 25 indirimli, kefilsiz, üstelik 3 ayda bir geri ödeme seçeneği sunuluyor.

Otomobil Kredisi’nde mevcut faiz oranlarımız üzerinden % 10 indirim ve 3 ayda bir geri ödeme seçeneği var.

Konut Kredisi dosya masrafında % 25 indirim fırsatı, 3 ayda bir geri ödeme seçeneğiyle birlikte geliyor.

İnternet Bankacılığı’ndan Yapılan Havale ve EFT İşlemleri Ücretsiz gerçekleştiriliyor. Emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya devam ettiğiniz ettiğiniz sürece İnternet Bankacılığı’ndan yapacağınız havale ve EFT işlemleri için ücret ödemiyorsunuz.

Finansbank Emekli Paketi’nde Emekli maaş müşterilerine özel 300 TL ödüllü kampanyamız hakkında daha detaylı bilgi için internet şubesine giriş yaparak bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Kısa sürede bankadan size geri dönüş yapılıyor ve emekli maaşınızı Finansbank’tan almaya başladığınız günden itibaren size sunulan ayrıcalık ve avantajların keyfini yaşamaya başlıyorsunuz.

One Response to Emekli Maaşını Finansbank’a Taşıyana 300 TL Hediye

  1. ahmet üzüm dedi ki:

    annem maaşını vakıfbanktan almakta bağkur emeklisi 80 yaşında maaşını bankanıza taşıdığımızda mevcut kredilerinizden faydalanabilirmi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Axess Kart Başvurusu Yapana 25 TL Chip Para Hediye

Türkiye'nin en saygın kredi kartları hangileridir diye sorsak aklımıza ilk gelenlerden biri Axess kredi kartı olur. Citibank ve Odeabank'ın da...

Kapat