Denizbank Özel Faiz Oranlı Facebook ve Twitter Kredileri

Tüm bankacılık hizmetlerinde teknolojik gelişmeye büyük önem veren, teknolojiyi sonuna kadar kullanan Denizbank, internet ortamında Facebook ve Twitter kullanıcılarına özel faiz oranlı ihtiyaç kredileri sunuyor. Milyonlarca ziyaretçinin uğrak yeri olan Denizbank Facebook ve Denizbank Twitter sayfaları şimdilerde çok özel faiz oranlarıyla internet kullanıcılarının gözde buluşma noktası haline geldi.

Denizbank Facebook Sayfası

DenizBank Facebook sayfası ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlar, kredi cevabını 5 dakika içerisinde cep telefonlarına alıyorlar.
Facebook’a özel avantajlı ve faiz oranları ile masrafsız seçenekler arasından istediklerini seçiyorlar.

Denizbank Facebook sayfasından kredi başvurusu yapanlardan herhangi bir masraf ya da kefil istenmediği gibi evrakla, formaliteyle uğraşmalarına da gerek kalmıyor.

Denizbank Facebook kredisini 1 ile 36 ay arasında vadeyle kullananlar aylık % 1.19 faiz oranından yararlanma fırsatı buluyorlar. Masraf alınmayan Facebook kredisinde yalnızca 3.53 TL tutarında Facebook’ta Kredi Hayat Sigortası ücreti alınıyor.

Denizbank Twitter Sayfası

İhtiyaç kredisi başvurunuzu şimdi Twitter üzerinden de yapabiliyorsunuz. DenizBank’ın Twitter’a özel ihtiyaç kredisi hem masrafsız hem de çok özel faiziyle parmaklarınızın ucunda bulunuyor. Artık Twitter’dan ayrılmadan kredi başvurunuzu yapabilir, Twitter’a özel faiz oranlarından sadece bir “Direkt Mesaj” ile yararlanmanız mümkün oluyor.

Denizbank Twitter Kredisi’ne başvuru yapmak için Twitter ortamında @DenizKredi sayfasını takip etmeniz yeterli. Hesap da sizi otomatik olarak takip ettiği için “Direkt Mesaj” butonundan başvuru yapabiliyorsunuz. Direkt Mesaj kısmına TC Kimlik Numaranızı ve cep telefonu numaranızı gönderdiğiniz andan itibaren kredi talebiniz alınıyor. Kredi başvurunuzun cevabı, bildirdiğiniz cep telefonu numaranıza SMS olarak iletiliyor. Sonrasında Twitter’a özel faiz oranları geçerli oluyor.

Facebook’ta olduğu gibi Twitter’da da 1 ile 36 ay vadede aylık % 1.19 faiz oranı geçerli olurken herhangi bir masraf alınmıyor. Başvuru aşamasında da kefil istenmiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank 0,58 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İnternet artık tüm hayatımızı şekillendiriyor ve yapacaklarımıza yön veriyor. Başlangıçta kullanıcıların pek katılımda bulunmadıkları internet ortamı zaman içinde önce forumların,...

Kapat