Denizbank Emeklilere Özel Dosya Masrafsız Kredi

“Çünkü Hayat Deniz’de Güzel…” sloganıyla krediye ihtiyaç duyanların gönlünde taht kuran Denizbank, emeklilerin hayatına değer katmayı hedefleyen Emeklilere Özel Dosya Masrafsız Kredi kampanyasını başlattı. Mayıs ayı boyunca devam edecek Denizbank kampanyasında emeklilere özel avantajlı faiz oranları, uygun ödeme koşulları, 60 aya varan vadeler yer alıyor. Üstelik diğer bankalardaki kredi borçlarını transfer eden emekliler, cazip koşullarda Emekli Transfer İhtiyaç Kredisi de kullanabiliyor.

Denizbank’ın sunduğu “Emekli Bankacılığı” hizmetinden yararlanarak emekliliğin keyfini çıkartmak isteyemler, 600’ü aşkın Denizbank şubelerinden birine uğrayarak kampanyaya katılabiliyorlar. Henüz Denizbank’la çalışmayan (emekli maaşını başka bankalardan çeken) emekliler de herhangi bir PTT şubesinden alacakları e-devlet şifresiyle maaşlarını Denizbank’a kolayca transfer edebiliyorlar.

Denizbank’ın Emeklilere Özel Kampanyasından çekilebilecek kredi üst limiti 36.000 TL, maksimum 60 ay… Kampanya kapsamında 12 ay vadeyle 10.000 TL emekli kredisi çekmek isteyenler, aylık % 0.99 cazip faiz oranından yararlanabiliyorlar. Kredisini 12 ay değil de, 24 veya 36 ay vadeyle kullanmak isteyenler için de % 0.99 faiz oranı geçerli oluyor. 60 ay vadeyle kredi kullanmak isteyenlere ise % 1.09 faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranlarının, SGK emekli maaşqını Denizbank’tan alan veya maaşını Denizbank’a aktaracak emekliler için geçerli olduğunu belirtelim. Bu arada Denizbank’ın emeklilere özel kampanyasından dosya masrafı alınmadığını hatırlatmakta fayda var.

denizbank-subesi

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Halkbank Kredi Mini Kampanyası Mayıs 2013’e Özel

Halkbank'ın Mayıs 2013'e özel düzenlediği Kredi Mini Kampanyası cazip faiz oranları ve ödeme kolaylıklarıyla dikkat çekiyor. Aylık sadece % 0.67...

Kapat