Denizbank Cebimde Kredi – Kesin Onaylı Kredi 3280

Birçok banka reklamında “Cep telefonundan şu numaraya SMS at, onayın hemen gelsin” şeklinde mesajlar duyarız. Krediye onay verildiği doğrudur ama bu tip reklamların en sıkıntılı yanı, verilen onayın kesin değil, ön onay özelliğinde olmasıdır. Kısacası birçok banka reklamında çelişkili durum yaratılır ve ön onay verildiği gerçeği biraz geri plana alınır.

Bu durumun farkında olan Denizbank, “Ön onay değil, kesin onay” sloganlı yeni kampanyasında karmaşaya son vermeyi hedefliyor. Cep telefonundan KREDİM yazıp TC kimlik numaralarını 3280’e gönderenler hemen kredi onaylarını alıyorlar. Üstelik bu ön onay değil, kesin onay oluyor. Bir başka deyişle sadece kredi başvurunuz değil, kredinizin kendisi kesin onaylanmış oluyor. Sadece nüfus cüzdanıyla kullanılan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlananlarmak isteyenlere bankadan gelen cevap ön onay değil, kesin onay anlamına geliyor. Bundan sonra ise en yakın Denizbank şubesini sadece nüfus cüzdanı ile ziyaret ederek kredi başvurusunu tamamlamak kalıyor.

Denizbank Cebimde Kredi 15.000 TL’ye kadar kullanılabilen ve anında başvuru sonucu alınan pratik ve kolay bir kredi. Cebimde Kredi 36 ay vadeye kadar taksitlendirilerek geri ödenebiliyor. Bugünlerde herkes Deniz’e giriyor, 5 dakika içinde kesin onay alan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin de bugünlerde yolu Denizbank’a düşüyor. Kampanya kapsamında örnek olarak söylemek gerekirse 10,000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vade ile % 1.59 faiz oranı ve 220 TL civarında toplam masraf tutarıyla kullanılabiliyor.

Cep telefonu ile yapılan kredi başvurularına SMS ile gelen başvuru onayı bugüne kadar ön onay niteliği taşıyordu. Denizbank artık bu anlayışı değiştirdi. Şimdi 3280’e kısa mesaj atanlar 5 dakika içinde kesin kredi onaylarını alıyorlar. Cep telefonuna gelen onay mesajının ardından nüfus cüzdanı ile Denizbank şubesine gitmek yeterli oluyor. Nüfus cüzdanının aslı ile bankaya gidilmesinin ardından Denizbank tarafından nüdus cüzdanının fotokopisi alınıyor ve kredi başvuru işlemleri tamamlanıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Citibank Otomatik Taksit – Tek Talimatla Taksit Kartınızda

Citibank alışveriş yapmayı ve taksitlendirmeyi seven müşterileri için Citibank Otomatik Taksit kampanyası başlattı. Alışveriş yapmaya bayılan ama her işlemden sonra...

Kapat