Citibank Otomatik Taksit – Tek Talimatla Taksit Kartınızda

Citibank alışveriş yapmayı ve taksitlendirmeyi seven müşterileri için Citibank Otomatik Taksit kampanyası başlattı. Alışveriş yapmaya bayılan ama her işlemden sonra taksitlendirmek için ayrı arama yapmaktan nefret edenler, artık tek bir talimatla 3, 6 veya 9 eşit taksitle ödeme yapabiliyorlar. Citibank’ın sunmaya başladığı Otomatik Taksit özelliği, daha önceden var olan Sonradan Taksit işleminin tüm avantajlarını taşırken artı olarak kullanım kolaylığı ve kişiye özel seçenekleri getiriyor.

Otomatik Taksit Avantajları

Sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde yaptığınız işlemler için uygun koşullarla taksit yapabilirsiniz.

Citi Kredi Kartınızla yapacağınız 250 TL veya 500 TL üzerindeki her harcamanızı tek bir talimatla 3, 6 veya 9 eşit taksit ve cazip faiz oranlarıyla ödeyebilirsiniz.

Alışverişlerinizde tomatik Taksit fırsatından yararlanmak için CitiPhone’u arayarak tek bir talimat vermeniz yeterli…

Sistem Nasıl İşliyor?

Yurtiçi ve yurtdışında dilediğiniz ürün veya hizmeti (otel, restoran, seyahat, yakıt vs.) alarak alışverişinizi yapın.

Ödemeyi Citi Kredi Kartınız ile gerçekleştirin.

444 0 500 CitiPhone’u arayarak Otomatik Taksit talimatınızı verin.

250 – 500 TL ve üzerindeki işlemleriniz için 3, 6 veya 9 taksit seçeneklerinden bir tanesini belirleyin.

Siz iptalini talep etmediğiniz sürece tüm işlemleriniz otomatik olarak taksitlendirilmeye başlayacak.

250 TL tutarında bir alışveriş yaptğınızda bunu 3 taksite bölmeniz halinde aylık 87.81 TL eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz. 6 taksite bölerseniz 45.64 TL, 9 aya bölerseniz 31.61 TL taksit ödemesi yapıyorsunuz. Alışveriş tutarınız 5000 TL ise, bunu 3 ay vadeyle 175.62 Tl eşit taksitlerle; 6 ay vadeyle 91.27 TL eşit taksitlerle; 9 ay vadeyle 63.21 TL eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Diğer Özellikler

Otomatik Taksit özelliği, nakit avans kullanımları için geçerli olmadığını unutmayın.

Sadece Citi ve Akbank poslarında değil, diğer bankaların pos cihazlarında yaptığınız tüm harcamalarınız otomatik taksite dahil…

Otomatik Taksit ürününde bankanın belirlediği faiz oranları uygulanıyor.

Yapılmış olan her sonradan taksit işlemi başına 3 TL tutarında bir ücret taksitlendirmenizin başlatıldığı gün itibariyle ekstrenize yansıtıliyor.

Örneklenen tutar 30 gün üzerinden hesaplanıyor. Taksitlerin yansıdığı ayın 30 günden kısa ya da uzun olması halinde, taksit tutarları farklılık gösterebiliyor.

Otomatik Taksit talimatınızın iptal edilmesini istediğinizde 444 0 500 Citiphone’u aramanız yeterli oluyor. Otomatik Taksit talimatı verdiğinizde, Otomatik Taksit ürününe kaydınız iki iş günü içinde başlıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Paraf Kart: Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank'ın büyük ilgi toplayan kredi kartı Paraf Kart'ın düzenlediği cazip kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Müşteriyle buluştuğu ilk günden beri sayısız...

Kapat