CardFinans 1000 TL Bedava Kredi Veriyor

Müşterilerinin küçük ölçekli acil kredi ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamayı ilke edinen Finansbank, popüler kredi kartı CardFinans sahipleri için 1.000 TL Bedava Kredi kampanyası başlattı. CardFinans başvurusu yapan Finansbank müşterilerinin katılabildiği kampanyada gündelik ihtiyaçlar için 1.000 TL tutarında bedava kredi (faizsiz kredi) kullanılabiliyor. Finansbank’ın mayıs ayı kampanyasında 10 ay vade fırsatı da sunuluyor. 10 aylık geri ödemenin düzenli yapılması halinde herhangi bir faiz veya ücret ödemesi yapılmasına gerek kalmıyor. Kısacası CardFinans Bedava Kredi kampanyası hem faizsiz hem de ücretsiz kredi avantajını getiriyor.

Kampanyadan yararlanmak, bu fırsatı değerlendirmek için Mayıs ayı içerisinde ilk kez CardFinans bireysel kredi kartı başvurusu yapmak ve kredi kartı onayı almak gerekiyor. Kredi kartı başvurusu yapanlar ve kart başvurusu onaylananlar 1.000 TL Bedava Kredi kullanma fırsatı elde ediyorlar. Bedava Kredi fırsatı 31 Temmuz tarihine kadar değerlendirilebiliyor. Bedava Kredi en az 250 TL ve en fazla 1.000 TL olmak üzere tek seferde çekilebiliyor.

CardFinans’ın verdiği Bedava Kredi’nin mutlaka 10 ay vadeli olarak kullanılması gerekiyor. Bedava Kredi çekim işlemi Finansbank ATM’lerindeki Anında Kredi menüsünden yapılabiliyor. 10 ay dışında bir vadenin seçilmesi durumunda şu an mevcut olan Anında Kredi faizleri geçerli oluyor. Bir başka deyişle 10 ay dışında bir vade seçeneği bulunmuyor.

finansbank-logo-mavi-beyaz

Bedava Kredi geri ödemeleri 10 eşit taksitte 10 ayda yapılıyor. İlk taksit işlem tarihinden sonra ilk kesilecek ekstreye yansıtılıyor. Ekstreye yansıtılan taksit tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi halinde herhangi bir faiz sözkonusu olmuyor. Ancak son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmaması durumunda diğer kredi kartı borçlarına uygulanan faiz oranlarıyla faiz işletiliyor. CardFinans Bedava Kredi’nin 31 Temmuz tarihine kadar ATM’lerden tek seferde ve 10 taksitli olarak kullanılması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Emeklisini Denizbank’a Taşıyanlara 250 TL Hoşgeldin Bonusu

Emekli maaşını başka bankaya taşıyanlar için düzenlenen cazip kampanyalara Denizbank da katıldı. Denizbank'ın emeklilere yönelik başlattığı kampanyaya göre, emekli maaşını...

Kapat