Bank Asya Otomatik Ödeme Talimatıyla Faturalarınız 2 Taksit

Bank Asya başlattığı yeni kampanyasıyla AsyaCard sahibi müşterilerinin 50 TL üzeri otomatik fatura ödemelerini yıl sonuna kadar 2 taksitte yapabilmesine imkan tanıdı. 21 Mayıs – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli bu kampanyaya dahil olan Bank Asya müşterileri, başvuru tarihinden kampanya bitiş tarihine kadar AsyaCard kredi kartından otomatik fatura ödeme talimatıyla ödeyecekleri 50 TL ve üzeri faturaları için iki taksit fırsatından yararlanıyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen Bank Asya müşterileri, cep telefonunda FATURA yazdıktan sonra boşluk kredi kartının son 6 hanesini yazıp 2792’ye SMS göndererek, 0850 222 4 888 nolu çağrı merkezini arayarak ya da internet şubesindenen başvuruda bulunabiliyorlar.

Bank Asya ayrıca kampanya teklifini müşterilerine SMS olarak da gönderiyor. Öncelikle cep telefonuna “Kampanya teklifi olarak müşterilerimize 31 Aralık’a kadar AsyaCard’tan talimatla ödenen 50 TL üzeri faturalarınızı 2’ye bölmek için FATURA yaz, boşluk bırak kartın son 6 hanesini 2792’ye gönder” şeklinde bir SMS geliyor. Bu SMS’e olumlu cevap veren Bank Asya müşterilerine onay SMS’i geldikten sonra başvuruyu yapan müşterinin tüm kredi kartlarına ve ek kartlarına bağlı 50 TL üzeri faturaları 2 taksite bölünüyor. Kendisine SMS gönderilen müşteriler kampanyaya katılım için ayrıca internet şubesinden ya da 0850 222 4 888 nolu çağrı merkezinden de başvuru yapabiliyorlar.

Kampanya döneminde Bank Asya internet şubesinden kredi kartıyla otomatik ödeme 2 taksit seçeneğini işaretleyerek kampanyaya başvuru yapan tüm müşterilerin otomatik fatura ödeme talimatıyla gerçekleştirilen 50 TL üzeri fatura ödemeleri kampanyaya dahil ediliyor. Halen otomatik fatura ödeme talimatı bulunan Bank Asya müşterileri de istedikleri takdirde kampanyaya katılabiliyor.

Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmiyor.
Kampanyadan çıkmak isteyen müşteriler ise 0850 222 4 888 çağrı merkezinii arayarak işlem yaptırabiliyor.

Kampanyaya katılacak asıl ve ek kart müşterilerinin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibariyle kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekiyor. Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamıyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Borcundan Kurtulmanın 3 Çaresi Var

Kredi kartlarının çağdaş ve yararlı bir ödeme aracı olduğuna kuşku yok. Hayallerimizi süsleyen herşeyi kısa sürede alabilmemize aracılık ederken borcumuzu...

Kapat