Axess Kart Başvurusu Yapana 25 TL Chip Para Hediye

Türkiye’nin en saygın kredi kartları hangileridir diye sorsak aklımıza ilk gelenlerden biri Axess kredi kartı olur. Citibank ve Odeabank’ın da anlaşmalı olduğu Axess kredi kartı ülkemizde daha çok Akbank’ın kredi kartı olarak tanınıyor. Bellibaşlı bir kaç kredi kartı markasından biri olan Axess sahibi olmayı çoğu kredi kartı kullanıcısı her zaman hayal etmiştir. Kredi kartı almayı düşünenlere şu sıralar Akbank’ın bir sürprizi var. Akbank Axess kredi kartına webden ya da cepten başvuru yapanlar kazanıyor.

25 TL ödüllü olan Akbank Axess başvuru kampanyası 15 Haziran tarihine kadar güncelliğini koruyor. Bu tarihe kadar bol chip para kazandıran, alışverişlerde indirim ve taksit fırsatları sunan ve nakit çekim yapılabilen Axess’e Akbank web sitesinden, Akbank Direkt İnternet şubesinden veya KART yazarak 3155’e mesaj atarak başvuru yapanlar 25 TL chip para kazanarak Axess’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atıyorlar.

Akbank Axess kredi kartı başvurusunu web ya da kısa mesaj yoluyla yapanlar kart başvurularının kabul edilmesinin ardından ödül olarak verilen 25 TL chip paralarına kavuşuyorlar. Kampanyada kazanılan ödül chip para 8 Temmuz tarihinde Axess kredi kartına yükleniyor. Chip paranın son kullanım tarihi ise 1 Eylül. Kampanyadan Akbank Axess, Wings, Free, Fish kartlarına bireysel olarak başvuru yapanlar faydalanabiliyor. Ticari kart başvuruları kampanya kapsamında chip para kazandırmıyor. Halihazırda Axess kredi kartı olanlar bir başka ürüne başvuru yaparak kampanyadan yararlanabiliyor. İlk 10 bin başvuru sahibinin yararlanacağı kampanyaya iştirak etmek ve SMS ile Axess başvurusu yapmak için yapılması gereken tek şey KART 3155’e kısa mesaj atmak. İnternet üzerinden Akbank web sitesi ve internet şubesi aracılığıyla başvuru yapanlar da 25 TL chip para kazanıyorlar.

Axess’in kredi kartı puanlarının ismi olan chip para Axess ile yapılan alışveriş ve ödemelerle kazanılıyor. Zaman zaman düzenlenen kampanyalarla daha da fazla chip para kazanmak mümkün oluyor. Her chip para 1 TL karşılığı olarak değer buluyor. Kazanılan chip paralar yine Axess ile yapılacak daha sonraki harcamalarda para yerine kullanılabiliyor. Alışverişin tamamı ya da bir kısmı chip para kullanılarak yapılabiliyor. Böylece para ödemeden bedava alışveriş yapma fırsatı kullanılmış oluyor.

Axess kredi kartı ülkemizin en prestijli kredi kartlarından biri olarak anlaşmalı işyerlerinde indirim olanakları sağlıyor. Kart kullanıcıları düzenlenen kampanyalarla taksit ve artı taksit fırsatlarından yararlanabiliyor. Taksit yapmayan yerlerde sonradan taksitlendirme mümkün oluyor. Axess kredi kartı sahipleri diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess karta taşıyarak taksitlendirip ödeyebiliyor. Axess kart ile ATM’lerden ya da şubeden zahmetsizce, düşük komisyon ve faiz tutarlarıyla beklemeden ve evrakla uğraşmadan nakit avans çekilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Limit Tamamlama Kredisi

Ziraat Bankası konut kredisi kullanırken nakte sıkışan veya ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntı çeken müşterileri için Limit Tamamlama Kredisi hizmeti başlattı. Ziraat...

Kapat