Akbank Axess Kredi Kartı Limitini Artırma Kanalları

Akbank’tan almış olduğunuz Axess Kredi Kartınızın limiti artık yetmez hale mi geldi? İhtiyaçlarınızı mevcut limitinizle karşılamakta zorlanıyor musunuz? Kredi kartı limitlerini artırmak isteyen Axess sahipleri Akbank şubelerine uğrayarak limit artırımı talebinde bulunabilecekleri gibi internet üzerinden ve telefon bankacılığı yoluyla da kolaylıkla kullanım limitlerini yükseltiyorlar.

Öncelikle Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak Axess limitini artırmak mümkün… Bunun yanında Akbank Bireysel İnternet Şubesini ziyaret ederek limit artış talebi yapılabiliyor. İsteyen Axess kullanıcılarını ise Akbank şubelerini bizzat ziyaret ederek kredi kartı limit artırımı talebinde bulunabiliyorlar. Düzenli limit artış talimatı vererek, Axess limitinin otomatik olarak güncellenmesini sağlamak da bir başka çözüm olabiliyor.

Akbank Axess sahipleri alışverişlerinde peşin fiyatına taksit ve anında indirim olanaklarından yararlanıyorlar. Akbank ile anlaşmalı sayısız işyerinde, mağazada ve zincir mağazalarda sürpriz Axess kampannyalarına rastlayabilirsiniz. Akbank Axess ile alışveriş yapanlar kazandıkları puanları yeni alışverişlerinde para yerine kullanıyorlar. Akbank Axess ayrıca internet üzerindeki çok sayıda alışveriş sitesinde de indirimler ve peşin fiyatına taksit imkanları sağlıyor.

Akbank Axess Kredi Kartı Limit Artırımı

Akbank Axess sadece yurtiçinde değil yurtdışında da kolay ve cazip alışveriş imkanları sunuyor. Akbank Axess ile yurtdışı seyahatlerde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca Amazon, eBay gibi yurtdışındaki popüler alışveriş sitelerinden Axess kullanılarak mal ve hizmet satın alınabiliyor. Axess dünyanın dört yanında geçerli itibarlı bir kredi kartı olarak kullanıcılarına sayısız avantajlar sağlıyor. Nakde ihtiyacınız olduğu durumlarda Axess ile uygun koşullarda, hiçbir prosedüre tabi olmadan ve taksitli olarak nakit çekimi de yapılabiliyor.

3 Responses to Akbank Axess Kredi Kartı Limitini Artırma Kanalları

  1. TURKAN dedi ki:

    bn turkan akıncı taksıtlı alış verış yapabılmem için kredı kart lımıt artış talebınde bulunmaktayım saygılarımla ..

  2. rıza dedi ki:

    kartımınlimiti nasılyükseltebilirim

  3. musa dedi ki:

    kredi kartı limitin artırılması talebinde bulunmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bank Asya Otomatik Ödeme Talimatıyla Faturalarınız 2 Taksit

Bank Asya başlattığı yeni kampanyasıyla AsyaCard sahibi müşterilerinin 50 TL üzeri otomatik fatura ödemelerini yıl sonuna kadar 2 taksitte yapabilmesine...

Kapat