Akbank 2. El Otomobil Kredisi Sadece % 0.82 Faiz ile

Faizlerin dip yaptığı bugünlerde 2. el otomobil kredisi kullanmayı düşünüyorsanız Akbank’ın sunduğu % 0.82 faiz fırsatıyla rahatça alabilirsiniz. Akbank’ın 2. El Otomobil paketinde, almayı düşündüğünüz aracın fiyatının % 80’ine varan oranlarda kredilendirme ve kredinizi 60 aya kadar uzatma avantajı da sunulduğu için kredi alma ve ödeme aşamasında bütçenize uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Akbank’ın bu ay başlattığı Cebinize Dost 2. El Otomobil Kredisi kampanyasında istediğiniz 2. el otomobili 12 ay vadeyle de alsanız, 60 ay vadeyle de alsanız faiz oranı değişmiyor ve aylık % 0.82’de sabit kalıyor. Normalde faiz düşük olduğu zaman kredilendirme ücreti yüksek olur ama Akbank yeni kampanyasında bunu da yapmıyor ve sadece 550 TL olan kredilendirme ücretini de her vadede sabit tutuyor.

Böylece 20.000 TL tutarında bir otomobil kredisini 60 ay vadede geri ödemeye karar verdiğiniz zaman aylık sadece 443 TL taksit ödüyorsunuz. Daha kısa vadede, örneğin 48 ayda geri ödemeyi düşünürseniz yine aynı faiz oranı ve kredi kullandırım ücretiyle ayda 525 TL taksit ödemeniz yeterli oluyor. Durumunuz varsa ve vadeyi daha da kısa tutmak isterseniz 36 ay için 662 TL, 24 ay için 940 TL, 12 ay için de 1.775 TL aylık taksit seçenekleri sunuluyor.

Bu arada Akbank’ın sunduğu % 0.82 düşük faiz oranının, kaskosu Akbank tarafından yapılan otomobil kredileri için geçerli olduğunu belirtelim. Kaskosunu başka yerde yaptırmak istiyorsanız herhangi bir Akbank şubesini ziyaret ederek müşteri temsilcinizden değişik faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akbank’ın sunduğu 2. El Otomobil Kredisi’nin maliyet oranlarına yıllık ferdi kaza sigortası, kredi kullandırım ücreti ve istihbarat ücreti dahil bulunuyor. Ferdi Kaza Sigortası bedelinde müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik olabiliyor.

Pakatte ayrıca 3 ay ötelemeli kredi opsiyonu da bulunuyor. Bu seçenek hakkında daha geniş bilgi almak için Akbank şubelerini veya internet sitesini ziyaret ederek geniş bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Halden Anlayan Masrafsız Esnaf Kredisi

Vakıfbank’ın halden anlayan kredilerini bilmeyen yok. Toplumun her kesimi için özel kredi kampanyaları düzenleyen Vakıfbank bu kez esnaf için özel...

Kapat