ABank Kobilere Dönem Sonu Ödemesiz Kredi

ABank (eski adıyla Alternatif Bank) özellikle rotatif kredi kullanan ve bu kredilerin faiz dönemlerinde ödemelerine mola vermek isteyen tüm KOBİ’lerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak yeni bir KOBİ kredisi paketi hazırladı. ABank Dönem Sonu Ödemesiz Kredi adını taşıyan bu paket, faiz dönemini sorunsuz atlatmak isteyen her KOBİ’nin ihtiyacına cevap veren özelliklerle donatıldı.

Dönem Sonu Ödemesiz Kredi Özellikleri

Paket kapsamında mart, haziran, eylül ve aralık aylarında ödemesiz olan taksitli ticari kredi veriliyor. Böylece ABank müşterisi KOBİ’lerin bu zor dönemlerinde rahatlatıcı avantaj sağlanıyor.

– KOBİ’ler için ABank çek karnesi veriliyor.
– Ticari Kredili Mevduat Hesabı açılıyor.
– POS makinesi tahsis ediliyor.
– Şirket kredi kartı veriliyor.
– Avantajlı koşullarla sigorta ürünleri sunuluyor.

Vade ve Faiz Özellikleri

– Dönem sonunda ödemesiz taksitli ticari kredinin vadesi maksimum 60 ay olarak belirlendi.
– Kredinin faiz oranı 36 ay vade dahil % 0.99, 36 – 60 ay vade için % 1,05 şeklinde uygulanıyor.
– Kredinin dosya masraf oranı 12 ay vadeye kadar % 1.5; 60 aya kadar % 2 oluyor.

Kredi faiz oranlarımız piyasa şartlarına göre değişebiliyor. Kredi kullandırım tarihindeki kredi faiz oranlarının geçerli olduğunu belirtelim.

ABank’ın Dönem Sonu Ödemesiz Kredi Kampanyası’yla ilgili daha geniş bilgi almak isterseniz herhangi bir ABank şubesine uğrayabileceğiniz gibi bankanın internet sitesine giriş de yapabilir, ayrıntıların hepsine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4055’e ÖDEMESİZ yazarak SMS atarak da ABank yetkilileriyle irtibat kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Concept: İlk Aidatsız Kredi Kartı

HSBC'nin müşterilerine "İçi dışı bir kart" sloganıyla sunduğu yeni kredi kartı HSBC Concept, aynı zamanda Türkiye'nin ilk aidatsız kredi kartı...

Kapat