85 TL Taksitle Kesin Onaylı Kredi Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank Cebimde Kredi bahar kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Mayıs ayında başlayan kredi kampanyası kapsamında ön onaylı değil, kesin onaylı kredi kullandırılıyor. 85 TL’den başlayan taksitlerle kullandırılan Cebimde Kredi başvurusu için cep telefonundan 3280’e SMS atmak yetiyor. SMS metnine KREDİM yazdıktan sonra TC kimlik numarasını ekleyerek 3280’e kısa mesaj gönderenler Cebimde Kredi başvurusunu gerçekleştirmiş oluyorlar. Cepten başvurunun ardından yine cep telefonuna kredinin onaylandığına dair kısa mesaj geliyor. Ancak Denizbank’ın bahar sürprizi burada. Gelen kredi onayı mesajı artık ön onay değil kesin kredi onayı anlamını taşıyor. Bundan sonra yapılması gereken tek şey nifus cüzdanıyla bir Denizbank şubesinin kapısından içeri girmek. Bankadan kredi işlemleri sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Gelir belgesi, yerleşim belgesi, ikametgah, fatura vb. gibi hiçbir belge istenmiyor. Denizbank kredilerinde kefil şartı zaten yok.

3280 Cebimde Kredi hattına kısa mesaj göndererek kredi başvurusu yapanlar en fazla 15.000 TL ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Ne kadar kredi kullandırılacağı banka tarafından belirleniyor. Her Derde Deva Cebimde Kredi ile hayat kredi kullananlar için de Deniz’de güzel.

85 TL’den başlayan taksitler 4.000 TL kredinin 36 ay vadeli olarak kullanılması durumunda geçerli. Bu tutar ve vadeyle kredi kullananlar ilk 6 ay boyunca aylık 85 TL taksit ödemesi yapıyorlar. İlk 6 aydan sonra kalan taksitler ise aylık 173.94 TL olarak ödeniyor. 3280 Cebimde Kredi’nin yeni kampanyasına başvurular 14 Haziran tarihine kadar yapılabiliyor. Başvuru yapmak çok kolay. KREDİM yazdıktan sonra TC kimlik numarasını 3280’e gönderenler kredi başvurusunu yapmış oluyorlar. Gelen kesin kredi onayının ardından geriye Denizbank şubesine sadece nüfus kağıdıyla giderek krediyi kullanmak kalıyor. Kampanyaya başvurular Denizbank web sitesi üzerinden de yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Masrafsız 0 Km Otomobil Kredisi Kampanyası

Vakıfbank, son dönemde hızla düşen faiz oranlarını otomobil kredisine de yansıttı. 60 aya varan vade seçenekleriyle sunduğu 0 km otomobil...

Kapat