10.000 TL Peşinle Daireler Güneşli Home Aves Projesinde

Kavi Yapı tarafından Güneşli’de inşaatı devam ettirilen Home Aves projesinde şimdi 10.000 TL peşinle daire sahibi olma fırsatı var. Home Aves’te dairelerin teslimine 10 aydan az süre kaldı. Güneşli Home Aves için düzenlenen son kampanyayla 10.000 TL peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projeden daire sahibi olanlar % 1 KDV avantajından da yararlanıyor. Home Aves’te 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri var. Proje kapsamında sekiz farklı konut tipi sunuluyor. Şimdi Home Aves’ten daire sahibi olmak isteyenler 1+1 daireler için 159.000 TL’den, 2+1 daireler için 245.000 TL’den başlayan fiyatlardan yararlanıyorlar.

Konum olarak İstanbul Atatürk Havalimanına 5 dakikalık uzaklıkta bulunan Güneşli Home Aves pekçok sosyal olanakları barındırıyor. Proje iki blokta yer alan 191 daire ile konut ihtiyacı olanlar ve yüksek getiri elde etmek için yatırım aracı arayanlar için güzel bir fırsat sunuyor.

E-5 Karayoluna ve 212 Alışveriş Merkezine ve bankaların bulunduğu Gülbahar Caddesi’ne çok yakın konumda bulunan projeden konut sahibi olmak isteyenler 10.000 TL peşin ödedikten sonra iki adet yüzde 10 tutarında ara ödeme yapıyorlar. Ara ödemelerin ilki 10 ay sonra, ikincisi 20 ay sonra yapılıyor. Home Aves anlaşmalı olduğu dört ayrı bankadan 120 ay vadeli konut kredisi kullandırıyor. Projeden konut satın alarak peşin ödeme yapanlara % 10 indirim uygulanıyor.

Güneşli’nin en önemli projelerinden biri olan Home Aves’te daireler 41 metrekare ile 172 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Projenin toplam alanının yüzde sekseni yeşil alana ayrılmış. Home Aves’te kuş bahçesi, meyve bahçesi organik sebze bahçesi bulunuyor. Proje kapsamında yer alan diğer sosyal olanaklar ise şunlar: Yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, fin hamamı, tenis kortu, basketbol sahası, barbekü terasları, kat bahçeleri ve kameriye.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Emeklilere Özel Dosya Masrafsız Kredi

"Çünkü Hayat Deniz'de Güzel..." sloganıyla krediye ihtiyaç duyanların gönlünde taht kuran Denizbank, emeklilerin hayatına değer katmayı hedefleyen Emeklilere Özel Dosya...

Kapat