Yapı Kredi Nisan Ayı Kredisi Bireysel Yaz 4411’e SMS At

Bahar geldi, Yapı Kredi Bankası’nın bahar gibi taze yeni kredi kampanyası başladı. Nisan ayına özel Süper Kredi kampanyası bu kez günde 7 TL taksitle 7.000 TL ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Kredinin faiz oranı aylık % 0,52, masraf tutarı ise 697 TL. Süper Kredi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Yapı Kredi’de ayrıca faizsiz peşin komisyonlu ve masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi seçenekleri de var. Borsa İstanbul’un en gözde şirketlerinden biri olan Yapı Kredi Bankası’nın hisseleri son dönemde özellikle yabancı yatırımcıların gözde yatırım araçlarından biri haline geldi. Yapı Kredi Bankası sektördeki lider konumu ve istikrarlı kredi büyümesi potansiyeliyle dikkat çekiyor.

Yapı Kredi Bankası’sının Süper Kredi kampanyalarına aslında aşinayız. Daha önce de günde 5 Liraya 5.000 Lira, 6 Liraya 6.000 Lira, günde 8 Liraya 8.000 Lira gibi değişik isimlerle tanıtılan kampanya bu kez Nisan ayına özel olarak sunuluyor. Kampanyaya katılmak için başvuru yapmak çok kolay. Cep telefonundan başvuru yapmak için yapılması gereken tek şey SMS atmak. BİREYSEL yazıp 4411 numaralı kredi başvuru hattına SMS atanlar kolayca Süper Kredi başvurusu yapmış oluyorlar. Kredi başvurusunun cevabı kısa süre içinde cep telefonuna yine kısa mesaj olarak geliyor. Bundan sonra tek yapılması gereken şey en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinin kapısından içeri girmek ve kredi başvuru sürecini tamamlayarak krediyi kullanmak.

Yapı Kredi Bankası’nın ilgi gören Süper Kredi ürünü uzun zaman yeni kampanyalarla karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Müşterilerine her zaman en uygun faiz oranları ve kredi maliyet oranlarıyla kredi sunmayı ilke edinen Yapı Kredi Bankası sektördeki itibarlı konumunu sürdürmeyi başarıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
En Para’da Eski Yeni Müşteri Ayrımı Yok 46 Güne % 8,25

En Para Nokta Com eski müşteri yeni müşteri ayrımı yapmaksızın herkese zengin faizi veriyor. Televizyon reklamları ile tanıtılan son kampanya...

Kapat