Vakıfbank % 0.39 Faizle Esnaf Kredisi Kampanyası

Esnafa yönelik kredi kampanyalarıyla dikkat çeken Vakıfbank’ın Halden Anlayan Kredi serisi % 0.39 faizli yeni kampanyasıyla yeniden başladı. Esnafın acil nakit ihtiyacının finansmanı amacıyla düzenlenen yeni kampanya 31 Mayıs akşamına kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyen esnafa aylık % 0.39 gibi cazip oranlarla kredi fırsatı sunuluyor.

Vakıfbank % 0.39 Faizle Esnaf Kredisi Kampanyası’nda 3 farklı seçenek sunuluyor. Bunlardan birincisi olan Mini Kredi paketinde esnafa 24 aya kadar vade ve % 0.39 faiz oranıyla 10.000 TL’ye kadar nakit kredi fırsatı yer alıyor. Masrafsız Kredi adını taşıyan ikinci seçenekte azami 60 ay vadeyle masraf ödemeksizin kredisinin tamamını çekebilme fırsatı var. Standart Kredi adı verilen üçüncü seçenekte ise azami 60 ay vade, indirimli faiz oranı ve komisyon tutarıyla kredi kullanma avantajı bulunuyor. Kısacası Vakıfbank’ın Esnafa Halden Anlayan Kredi kampanyasının taksit ödemeleri artık çok rahat…

Geri Ödemesi Nasıl?

Vakıfbank’ın Halden Anlayan Kredisini kullanmak isteyen esnaflar, geri ödemesini de oldukça kolay şekilde yapabiliyorlar. Esnaflara sunulan kolaylıklar şöyle sıralanıyor:

Aylık eşit taksit,
3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli,
3 ayda bir taksitli,
Son taksit balon ödemeli,
Değişken taksitli,
1 yıl içerisinde 4 taksit ertelemeli.

vakifbank-fotografi

Yukarıdaki 6 farklı geri ödeme seçeneğinden birisini, en az 6 aylık olmak koşuluyla satın alan esnaflara bir de faiz oranında ilave indirim fırsatı sunuluyor. Bankacılık işlemlerinde ayrı ayrı masraf ödemek istemeyen esnafların kazançları, faiz oranındaki ilave indirim sayesinde ceplerinde kalıyor. Çünkü havale, EFT, tahsil çeki gibi bankacılık işlemlerini ücretsiz yaparak her türlü ek masraftan kurtuluyorlar.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Maaşını Garanti’ye Getiren Emekliye Çeyrek Altın Hediye

Bugünlerde maaş ödemelerini Garanti'ye taşıyan emekliler çeyrek altın kazanıyor. Garanti Bankası'ndan çeyrek altın kazanmak için 1 Mart tarihinden sonra emekli...

Kapat