Kamu Kredisi Finansbank’ta 1.10 Faiz Oranı ile 3000 TL

Finansbank’la çalışan kamulular çok şanslı. Çünkü Finansbank’ta kamu çalışanları çok değerli. Bugünlerde Finansbank’ta yalnızca kamu personelinin yararlanabileceği cazip ihtiyaç kredisi fırsatları var. Sadece kamululara özel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak da çok kolay. En yakın finansbank şubesine uğrayarak başvuru yapılabiliyor. Finansbank kredileri için 5030’a mesaj atmak başvuru için yeterli oluyor. Bunun için yapılması gereken tek şey T.C. kimlik numaralarını 5030’a kısa mesaj olarak göndermek. Kısa süre içinde cep telefonuna kredi ön onayı geliyor. Bunun ardından gerekli belgeler ile Finansbank’a uğrayarak kredi başvuru işlemlerini tamamlamak gerekiyor.

Kredi kamu çalışanlarına ne avantaj sağlıyor diye düşünüyorsanız söyleyelim: Finansbank Kamu Kredisi düşük faiz oranlarıyla geliyor. Kredi kampanyasında faiz oranları % 1.10’dan başlıyor. Krediyi kullanan kamu çalışanı hesaptan bir otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinde kredi vadesi süresince hesap işletim ücreti de uygulanmıyor. Talimatın verilmesinin ardından ilk altı ay boyunca iki otomatik ödeme gerçekleşmesi halinde hesap işletim ücreti muafiyetine hak kazanılmış oluyor. Kamu Kredisi kampanyası 60 ay vadeye kadar kredi kullanma fırsatı tanıyor.

5030’a T.C. kimlik no’sunu gönderenler kredi ön başvurusu yapmış oluyorlar. Ayrıca Finansbank web sitesinde yer alan Anında Başvur’a tıklayarak internetten ön başvuru yapmak da mümkün. Başvurular doğrudan Finansbank şubelerinden de yapılabiliyor. kamu kredisinin avantajından yararlanmak için Finansbank şubelerinden başvuru yapmak gerekiyor. SMS ile başvuru yapanlar olumlu yanıt alırlarsa istedikleri herhangi bir Finansbank şubesinden Kamu İhtiyaç Kredisi kesin başvurularını tamamlayabiliyorlar. Finansbank tarafından Kamu Kredisi başvurusu için kimlik belgesi, kamu kimliği ve gelir belgesi isteniyor.

3.000 TL’ye kadar 12 ay taksitle kullanılan kredilerde kamuya özel 1.10 aylık faiz oranı ve 135 TL dosya masrafı uygulanıyor ve ayda 272 TL taksit ödeniyor. Yine düşük faiz oranlarıyla 60 aya kadar kredi kullanmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Finansbank SMS Kredi Günde 2 TL’ye 5000 TL 5030’la Para Cepte

Finansbank SMS kredi kampanyalarını sürdürüyor. 5030'la Para Cepte ihtiyaç kredisi kampanyalarından sonuncusu yeniliklerle geldi. En son Finansbank kredi kampanyası ile...

Kapat