İş Bankası Her İhtiyaca Özel 35000 TL Nisan Kredisi

İş Bankası’nın her yıl Nisan ayında düzenlediği Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyası kaçırılmayacak sürprizlerle başladı. 30 Nisan tarihine kadar devam edecek ihtiyaç kredisi kapsamında tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ve emeklilere 60 aya kadar uzanan vadelerle cazip fırsatlar sunuluyor. Üstelik isteyenler % 0.75’ten başlayan düşük faiz oranlarıyla 35.000 TL’ye kadar Her İhtiyaca Özel Kredi’ye ulaşabiliyor.

Türkiye İş Bankası’nın geleneksel Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyası kapsamında 10.000 TL kredinin 12 ay vadeyle çekilmesi halinde aylık % 0.75 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu seçeneği tercih ettiğiniz takdirde aylık sadece 882 TL taksitlerle geri ödeyebilirsiniz.

İhtiyacınız 10.000 TL değil de 35.000 TL gibi daha yüksek bir rakam ise, 24 veya 36 ay vade seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. 24 ay vadeyi seçmeniz halinde aylık % 0.89 veya 36 ay vadeyi seçmeniz halinde aylık % 1.09 faiz oranını seçme şansınız var.

Azami kredi tutarının 35.000 TL olduğu kampanyanın azami vadesi 60 ay olarak karşımıza çıkıyor. Bunun 37 – 60 ay arasındaki vade seçenekleri sadece bordrolu çalışan ve emekli müşteriler için geçerli… Diğer özel sektör çalışanları ise 36 aya kadar vade ile kredi çekebiliyor.

Nisan ayı ile birlikte nakde sıkışanlar Türkiye İş Bankası’nın ülke geneline yayılan 1.200’ü aşkın şubesinden kampanyaya katılabileceği gibi Anında Bankacılık kanallarıyla internet ve telefon ortamlarından da yararlanabilirler.

İş Bankası’nın geleneksel hale gelen Her İhtiyaca Özel Kredi kampanyasına cep telefonundan başvurmak için aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC Kimlik NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazmak ve 4402’ye SMS göndermek yeterli oluyor. Ayrıca bankanın internet şubesinden, bankamatiklerden, telefon şubesinden, İşCep, İşPad ve İşWap üzerinden de kampanyaya katılabilirsiniz. İş Bankası’nın Nisan kampanyasına hangi kanaldan katılırsanız katılın başvurunuzu kolayca yapabiliyorsunuz. Cevabı ise hemen o anda cebinize geliyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus 24 Ay Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Artık herkes 'I Love Bonus' diyecek. Çünkü bedavası en bol kredi kartı Bonus taksitli nakit avansta yeni bir dönem başlatarak...

Kapat