Her 50 TL’ye 5 TL Bonus Her Yerde Tüm Harcamalarda

Türkiye’nin en çok sevilen kredi kartlarından Bonus Nisan ayına özel Bonus kampanyasının startını verdi. 30 Nisan’a kadar ilk 50 TL ve üzeri işlemden sonra her yerde tek seferde yapılacak her 50 TL ve üzeri harcama 5 TL kazandırıyor. Toplamda 50 TL bonus hediye kazanma şansı var. Kampanya kapsamında ilk 50 TL ve üzeri işlem Bonus kazandırmıyor. İlk işlemin ardından yapılacak tüm sektörlerdeki 50 TL ve üzeri harcamalar 5 TL hediye kazandırıyor. Sadece kuyum ve GSM sektöründe yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmiyor. Harcama yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekiyor. Kayıt işlemi için “HER YER” yazıp 3340’a kısa mesaj atmak yeterli oluyor. SMS gönderiminin ardından yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değer kazanıyor. Gönderilen SMS’in Garanti Bankası’nda kart sahibi adına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekiyor.

Altın Bonus Kart dışında tüm Garanti Bankası Bonus Kartları, Money ve Flexi Kartlar kampanyada Bonus kazanabiliyor. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç Kartların kampanyaya katılmaları için harcama yapılmasından önce “EVET HERYER” yazıp kartın son 6 hanesini 3340’a göndermek gerekiyor. Sanal Bonus Kartlar da kampanyadan yararlanıyor. Bonus Business Kartla kampanyaya iştirak etmek için ise “HERYER” yazıp 3340’a kısa mesaj göndermek gerekiyor.

Kampanyadan en fazla 50 TL tutarında Bonus kazanmak mümkün ancak Garanti Bonus, diğer Bonus kartlar ve Money Visa ile katılanlar, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanma şansına sahipler. Aynı gün içinde aynı işyerinden birden fazla 50 TL ve üzerinde alışveriş yapılırsa sadece ilk ödeme kampanyaya dahil oluyor. Peşin ya da taksitli olarak yapılan bütün işlemler kampanyada geçerli oluyor ve Bonus kazandırıyor. Bonus Kart’ın kampanyası ile kazanılan Bonusların karta yüklenmesinin ardından en geç 24 Mayıs tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Altın Hediyeli PTT Denizbank Emekli İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını PTT’den alanlara altın kazanma fırsatı. Denizbank işbirliğiyle gerçekleşen kampanya ile Her Derde Deva İhtiyaç Kredisi şimdi PTT işyerlerinde...

Kapat