Garanti Bankası Baharın Müjdesi Nisan Ayı Kredisi

Baharı müjdeleyen Nisan ayının gelmesiyle Garanti Bankası, geleneksel hale getirdiği Nisan ayı kredisi kampanyasını müşterilerine sunmaya başladı. Garanti’nin 30 Nisan tarihine kadar devam edecek Baharın Müjdesi kampanyasının en cazip özelliği düşük faiz ve düşük faiz avantajının ikisini birden sağlaması… Sadece nüfus cüzdanıyla kolayca başvurulan Garanti Baharın Müjdesi Nisan kampanyasında sadece % 0.75 faiz ve sadece 5 TL dosya masrafıyla avantajlı seçenekler sunuluyor.

Garanti’nin gelir belgesiz, ikametgahsız, sadece nüfus cüzdanıyla müracaat edilen Nisan ayı kredisinde 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için 60 aya varan vadeli kredi seçenekleri yer alıyor. Garanti müşterilerine düşen ise ihtiyacına uygun olan kredi tutarını vadeye seçmek, ihtiyaçlarını ertelemeden baharın güzelliklerini yaşamaya başlamak…

Garanti’nin Nisan ayı kredisi kapsamında 9 ay vadeyle 3.000 TL tutarında mini kredi çektiğiniz takdirde & 0.75 faiz ve 5 TL dosya masrafı avantajlarının her ikisinden birden yararlanıyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuz miktar 10.000 TL ise ve bunun ödemesini 36 aya yaymayı düşünüyorsanız & 0.90 cazip faiz oranından yararlanmanız mümkün. Sadece 250 TL dosya masrafı ödemek suretiyle baharın müjdecisi krediden yararlanma şansınız var.

İhtiyaç duyduğunuz kredi miktarı daha yüksek ise, 30.000 TL gibi bir kredi kullanmayı düşünüyorsanız % 0.95 faiz oranıyla 60 aylık vadeye yaymak suretiyle kolayca ödeyebilirsiniz. Dosya masrafı da 250 TL gibi cüzi bir rakam şeklinde gerçekleşiyor.

Garanti Bankası’nın 30 Nisan tarihine kadar devam edecek bu kampanyasına katılmak için gelir belgesi, ikametgah senedi gibi formaliteler gerekmiyor. Herhangi bir Garanti şubesine uğrayarak kredinizi aynı gün içerisinde alabileceğiniz gibi dilerseniz Garanti internet şubesinin kolaylığından da yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Acil Kredi Lazım diyenlere TEB’den 20.000 TL dosya masrafsız kredi

Televizyonlarda Selahattin Çakaler karakterli yeni TEB reklamını görmüşsünüzdür. Çakaler'in "Açılın açılın, acil kredi lazım" diyerek banka şubesine girer girmez hemen...

Kapat