Finansbank SMS Kredi Günde 2 TL’ye 5000 TL 5030’la Para Cepte

Finansbank SMS kredi kampanyalarını sürdürüyor. 5030’la Para Cepte ihtiyaç kredisi kampanyalarından sonuncusu yeniliklerle geldi. En son Finansbank kredi kampanyası ile günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5.000 Lira, günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10.000 TL kredi kullanılabiliyor. Dileyenler ise 12 ay vadeli olarak çok düşük faiz oranlarından yararlanıp aylık % 0.49 faiz oranıyla 3.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorlar.

Bir diğer sunulan kredi seçeneği ile dosya masrafsız olarak ihtiyaç kredisi almak mümkün. 5030’la Para Cepte kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS atarak başvuru gerçekleştirebiliyor. TC kimlik numarasını 5030’a kısa mesaj olarak gönderenlere yine kısa mesajla hemen geri dönülüyor. Kısa mesajla ön onay alanların gerekli belgelerle birlikte Finansbank şubelerine giderek kredi başvurularını sonuçlandırıp hemen kredi kullanmaları mümkün oluyor. Banka tarafından istenen belgeler ise gelir belgesi ve kimlik belgesi.

Finansbank’ın günde 2 TL’ye 5.000 TL kredi kampanyası artan taksitli ödeme planına sahip. Kredi 60 ay vadeli olarak geri ödeme planına göre düzenlenmiş. Buna göre ilk yıl 12 ay boyunca ayda 60 TL kredi taksiti ödenirken sonraki 12 aylık zaman dilimlerinde aylık ödenecek taksit tutarları 45 TL artıyor. Günde 4 TL’ye 10.000 TL kredi kullananlar ise ilk 12 ay boyunca ayda 120 TL taksit ödüyorlar. Daha sonraki 12 aylık dönemlerde aylık taksit tutarları her yıl 90 TL artıyor. Böylece başlangıçta çok uygun taksit tutarlarıyla ödeme yapmaya başlamak mümkün oluyor.

finansbank-nakit-24-ekstraSMS’le başvuru yapmayı tercih etmeyenler doğrudan Finansbank şubelerine giderek başvuru yapabiliyorlar. İsteyenler ise Finansbank’ın web sitesi üzerinden başvuru gerçekleştirebiliyorlar. Finansbank kredi başvurusu süreci çok hızlı ve pratik şekilde sonuçlandırılıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
4425 1 SMSle Anında Kredi Paketi Akbank’ta

Televizyon reklamlarında Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı yeni dönem Akbank kredilerine bir yenisi eklendi. Tatlıtuğ bu kez kobilere yönelik eğlenceli reklamıyla ekranlarımıza...

Kapat