En Para’da Eski Yeni Müşteri Ayrımı Yok 46 Güne % 8,25

En Para Nokta Com eski müşteri yeni müşteri ayrımı yapmaksızın herkese zengin faizi veriyor. Televizyon reklamları ile tanıtılan son kampanya ile 46 günlük kırık vade için verilen faiz oranı yıllık brüt % 8,25. Diğer vadeler için de zengin faizi oranları En Para’da. Finansbank’ın tamamen internet üzerinden yürüyen digital bireysel bankacılık sistemi olan En Para Nokta Kom kazandırmaya devam ediyor. Sistemin en büyük özelliği fiziksel şube olmadan çalışması. En Para Com’da işlemler şubede değil internet üzerinde gerçekleşiyor. Böylece şubenin tüm giderleri kar olarak müşterilerle bölüşülüyor. Bu nedenle çok karlı bir bankacılık yöntemi olarak her zaman kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyor.

En Para sadece hesap açılışnda cazip faiz oranları sunmuyor. En Para Nokta Kom’da her zaman zengin faizi var. Çünkü şube yok, masraf yok. En Para ile vadeli hesap açanlar vade bitiminde yüksek faiz oranı alabilmek için pazarlık etmek zorunda kalmıyor. Vadenin dolmasıyla hesap otomatik olarak doyurucu faiz oranlarıyla yenileniyor. Böylece En Para’da yeni müşteriye yüksek faiz, eski müşteriye düşük faiz gibi bir uygulama sözkonusu olmuyor. Her zaman yüksek faizin uygulandığı En Para’da yeni müşteri eski müşteri ayrımı yapımıyor. En Para Nokta Com’da sadece yüksek faiz oranları değil sistemin işleyişi başlıbaşına bir cazibe konusu. Hesap açılış işlemi için banka şubesine gitmek gerekmiyor. İnternet üzerinden yapılan başvurunun ardından Finansbank En Para yetkilileri hesap sahibi olmak isteyen müşterilerini evlerinde ya da işyerlerinde ziyaret ediyorlar. Hesap açılış için gerekli olan belgeler şubede değil, müşterinin mekanında imzalanıyor. Böylece banka hesabı açtırmak için banka şubesine gitme zorunluluğu tarih oluyor. Şafak Sezer’in başrol oynadığı reklam filminde de vurgulandığı gibi En Para Com’da hesap açılışından başlamak üzere tüm işlemler çok pratik. Herşey En Para Com’un internet sitesi üzrinden yorulmadan, zahmetsizce yapılıyor.

En Para Com’da 46 gün vadeye yüzde 8,25 faiz oranı uygulanırken günlük ve 32 günlük vadelerde yüzde 8, 92 günlük vadede yüzde 8,30, 181 günlük vadede yüzde 8,40 faiz oranı sözkonusu.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Kuveyt Türk Hesap İşletim Ücretini Tamamen Kaldırdı

Bankada hesabı olanların ve kredi kartı kullananların en büyük sıkıntısı hiç kuşkusuz bankaların almakta olduğu hesap işletim ücretleridir. Bu konu...

Kapat