Denizbank Mevduat Fon ile Tek Hesapta Çift Yatırım

Gelecek için yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Çocuklarınız için güvenli ve karlı bir yatırım aracını kullanarak geleceklerini garanti altına almak mı istiyorsunuz? O zaman Denizbank’ın yatırım ürünü Mevduat Fon tam size göre Deniz’in yepyeni yatırım fırsatı Mevdua Fon hesabı ile sadece tek yönlü yatırım yapılmıyor. Birikimini belirli bir kısmı yatırım fonunda değerleniyor, bir yanda da Denizbank vadeli mevduat hesabının avantajlı faiz oranından yararlanıyor. Vadeli mevduattan kopmak istemeyen korumacı bir yapıdaysanız, fon yatırımlarının yüksek getirilerini duyuyor ama bu konuda bilgi sahibi değilseniz ya da çekiniyorsanız Denizbank fon yatırım işlemlerini uzman ekibi ile sizin yerinize yapıyor. Üstelik fon seçimi yine yatırımcı müşterinin elinde. Denizbank’ın sunduğu değişik Mevduat Fon seçenekleri arasından sizin beklentinize ve anlayışınıza en uygun olanını seçebiliyorsunuz.

Mevduat Fon ile hem vadeli mevduat hesabı getirisinden yararlanmak, hem de fon getirilerinin sayısız yatırım seçenekleri arasında tercih yapma fırsatını yakalamak mümkün. Denizbank’ın Mevduat Fon seçenekleri müşterinin risk ve getiri beklentileri doğrultusunda belirlenen yatırım fonunda değerlendiriliyor.

Yeni başlayan televizyon kampanyası ile tanıtılan Denizbank Mevduat Fon reklamında Deniz ve Cuma’nın çocukları Cumartesi ile tanışıyoruz. Sevimli karakterimiz Cuma sevgili oğlu Cumartesi için iyi bir yatırım aracı arıyor ve sonunda Denizbank Mevduat Fon’da karar kılıyor.

Mevduat Fonun avantajlarından biri de açılan vadeli mevduat hesabına standart vadeli mevduata göre daha avantajlı faiz oranları uygulanıyor. Denizbank Mevduat Fon hesabı 30 – 35 gün vadeler arasında açılabiliyor. Mevduat Fon hesabı 10.000 TL alt limitle açılıyor. Denizbank Mevduat Fon ile hem daha avantajlı vadeli mevduat oranlarından yararlanılıyor, hem de değişik fon seçenekleri arasında beklentilere ve risk anlayışına en uygun yatırım fırsatları ile kazanç sağlamak mümkün oluyor. Kendinizin ya da çocuklarınızın geleceği için iyi bir yatırım aracı arıyorsanız Denizbank Mevduat Fon tam size göre.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Nisan Ayı Kredisi Bireysel Yaz 4411’e SMS At

Bahar geldi, Yapı Kredi Bankası'nın bahar gibi taze yeni kredi kampanyası başladı. Nisan ayına özel Süper Kredi kampanyası bu kez...

Kapat