Bonus 24 Ay Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Artık herkes ‘I Love Bonus’ diyecek. Çünkü bedavası en bol kredi kartı Bonus taksitli nakit avansta yeni bir dönem başlatarak vadeleri uzattı. Şimdi Bonus Kart sahipleri 24 ay taksitli olarak nakit avans çekebiliyorlar. Üstelik düşük faiz oranlarıyla. Bonus Card ile en az 2 taksitle geri ödemek üzere minimum 200 TL nakit avans çekilebiliyor. En uzun vade ise 24 ay. Çekilebilecek nakit avans tutarı kartın nakit çekim için tanımlanan limitlerine bağlı.

Şu sıralar gündeme gelen yeni kampanya ile 12, 18 ve 24 ay taksitle nakit avans çekimi yapıldığında uygulanan faiz oranı % 1.19. 11 aya kadar olan vadelerde ise % 2.22 faiz uygulanıyor. 2 ay ile 11 ay arasında taksit tercih edilirse çekilen anapara üzerinden % 3,2 + 5 TL işlem ücreti ödeniyor. Kampanya kapsamındaki 12 ,18 ve 24 aylık seçeneklerde ise kullanılan anapara üzerinden % 6 nakit işlem ücreti alınıyor. Bonus Flexi ile yapılan nakit çekimlerinde % 6.90 ücret uygulanıyor. Nakit avans çekim ücreti ilk kredi kartı ekstresinde beliriyor ve ilk taksitle beraber ödenmesi gerekiyor.

Bedavası en bol Bonus Kart ile Garanti ATM’leri olan Paramatik’lerden anında nakit avans çekimi yapılabiliyor. Ayrıca Alo Garanti’den ya da Garanti internet şubesinden de nakit çekim işlemi yapmak mümkün. Garanti Bankası Bonus Card 24 taksitle nakit avans çekimi kampanyasında aylık taksitler 9.90 TL’den başlıyor.

Bonus Kart acil nakit ihtiyacı duyanlara anında para çekme imkanı sunarken geri ödemelerde uzun vadeler ve düşük faiz oranları ile rahatlama sağlıyor. Acil para ihtiyacı olanlar nakit sıkıntısı yaşamamak ve zorlanmadan geri ödeme yapmak için Bonus kredi kartını tercih ediyorlar. Garanti Bankası’nın Türkiye çapında üç binin üzerinde Paramatik ATM’si bulunuyor. Akla gelebilecek her yerde, banka şubesi aramadan, gece ve gündüz farkı gözetmeden yedi gün 24 saat nakit çekimi yapılabiliyor. Bize de ‘I Love Bonus’ demekten başka yol kalmıyor.

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Baharın Müjdesi Nisan Ayı Kredisi

Baharı müjdeleyen Nisan ayının gelmesiyle Garanti Bankası, geleneksel hale getirdiği Nisan ayı kredisi kampanyasını müşterilerine sunmaya başladı. Garanti'nin 30 Nisan...

Kapat